Valentínske srdiečko

Priatelia,

Legenda hovorí, že tento deň začal byť známy až vďaka kňazovi Valentýnovi. Vládca Ríma, Claudius II. zakazoval sobáše svojim vojakom, aby nezostávali zo svojimi rodinami a išli do boja. Kňaz Valentýn vzdoroval vládcovi tým, že ich tajne sobášil. Bol zatknutý a popravený 14.2. Sviatok mučeníctva Svätého Valentýna sa dnes oslavuje ako sviatok zamilovaných. (Trošku z histórie.)

14.2.2021, dátum, ktorý sa už aj u nás spája s láskou. Zväčša mladí ľudia a zväčša tá fyzická láska. Lásku však vždy treba oslavovať, či fyzickú, duševnú, duchovnú. Každá má svoje miesto, čas, a tých, ktorí ju práve potrebujú. Lighthouseclub je teraz v čase lockdownu miestom pokoja, bez návštev.  I tak sme pripravili pre vás malé darčeky. Sú to kozmetické oleje od firmy Bewit. Sú vegánske, 100% prírodné, ale hlavne sú špeciálne. Prečo? Zaujala ma ponuka výnimočných a netradičných olejov, ako rajčinový, uhorkový, horké jablko, jahodový, malinový olej, olej zo šalátu, sancha inchi olej, tamanu olej, kiwi olej.

Keď som prvýkrát vyskúšala čerešňový olej, jeho vôňu som cítila celý deň. Mrkvový som začala používať v kombinácii s iným ako make up, lebo nielen že chráni pred UV lúčmi, ale zafarbí pokožku do krajšej a živšej farby hlavne teraz v zime. Ak hľadáte darček pre niekoho, komu by ste radi pripomenuli lásku ( materinskú, partnerskú, kolegiálnu, priateľskú,…), možno by ste mohli vyskúšať naše Valentínske balenia. Nie sú drahé, ale spájajú. Nás s Vami a Vás s obdarovanými. Taká Valentínska sieť.

Sme v dispozícii v prípade záujmu ( darčeky pošleme kuriérom, alebo doručíme s obedom😉)

zatkova@lighthouseclub.sk, 0903593777

recepcia@lighthouseclub.sk, 0917178999

Ďakujem Zlatke Vinšovej za možnosť použiť fotku jej Valentínskeho srdiečka v obraze🙏🌞❤

Leave your thought