Aktuálne z Lighthouseclubu.

Milí priatelia,

opatrenia sa uvoľnili a my sme rozhodli, že obnovíme ponuku vybraných  služieb od 3.5.2021.

Registráciu na otvorené služby klubu realizujte prosím na telefónnom čísle 0917178999 každý pondelok, stredu, piatok v čase od 12-17 hod, alebo formou e-mailu: recepcia@lighthouseclub.sk, na ktorý budeme reagovať vo vyššie uvedených hodinách a dňoch.
Prevádzkové hodiny upravujeme, vzhľadom k tomu, že obmedzenie pre niektoré aktivity klubu pretrvávajú, nasledovne: Terasa bude otvorená od 9-17 hod, Služby klubu budú otvorené každý pondelok, stredu a piatok od 12-17 hod., Pre privátnu skupinu do 3 ľudí v čase od 12-20 hod v pondelok, stredu, a piatok.

Pripravili sme pre všetky ženy špeciálny regeneračný zdravotný balíček, pretože počas posledných mesiacov to boli vo veľkej miere oni, ktoré boli preťažené prácou z domu, varením pre deti, učením sa s deťmi a to všetko naraz. Veľa pozornosti dávali tým najbližším a veľa z nich si potrebuje oddýchnuť, “vypnúť na chvíľu z povinností”, aby sa dobili láskavosťou a pozornosťou voči sebe a mohli tak znovu touto energiou vyživovať svojich blízkych.

Zatiaľ neotvárame cvičenia, sauny, kúpeľ, koncerty, kino, prednášky, vzhľadom k obmedzeniam.

Aké služby teda otvárame od 3.5.2021? 

1) Rozšírime služby reštaurácie a z rozvozu jedál a výdaju jedál cez okienko vás budeme obsluhovať aj na terase reštaurácie . Veríme, že práve pôžitok jedla na našej terase opäť vráti sociálny život do reštaurácie.

2) Masáže – môžete si vybrať z tejto ponuky našich masérov:

– thajská masáž, interorálna masáž ( náhrada plastiky a botoxu), klasická masáž chrbta, bankovanie, lávové kamene, bambusové paličky, gua sha masáž tela a tváre, masáž tváre “ stiahnutie sociálnej masky”, reflexná masáž.

Na webke v hlavnom menu (https://www.lighthouseclub.sk/sluzby-klubu/masaze-sauny-kupele/)  si v časti masáže môžete prečítať viac o týchto masážach, ich zdravotných účinkoch, alebo sa poradiť na telefónnom čísle recepcie 0917178999. Na tomto čisle sa môžete na masáže registrovať.

3)  Lymfodrenážna masáž pomocou zdravotného Lymfodrenážneho prístroja určeného špeciálne na túto masáž. Lymfatický systém nemá čerpadlo a teda je dobré mu vzhľadom na novodobý životný štýl, občas pomôcť a hlavne v spodnej časti tela, ktoré kvôli sedavému spôsobu životného štýlu často trpí a lymfa potrebuje rozprúdiť aj vonkajšou pomocou, aby sa mohla následne zbaviť toxínov, a tak predlžovať a skvalitňovať náš život. Viac sa môžete dočítať tu: https://www.lighthouseclub.sk/sluzby-klubu/masaze-sauny-kupele/fyzikalna-terapia/

4) Bemer terapia. Nemecký inštitút mikrocirkulácie pod vedením už nebohého doktora Reinera Kloppa vedecky preukázal význam mikrocirkulácie pre zdravie človeka. Tá tvorí takmer 74% srdcovo-cievneho obehu človeka. Nedá sa ovládať vôľou a ide v nej o harmóniu sympatického a parasympatického nervového systému, obnovenie vazokonstrikcie a vazodilatácie vlásočníc, ktoré prekrvujú ( vyživujú), ale aj detoxikujú naše orgány a starajú sa tak o vnútorné zdravie, “ motor nášho života”. Viac o elektromagnetickej podložke Bemer, ktorú schválilo Ministerstvo zdravotníctva SR na zdravotné účely si nájdete na našej webke tu: https://www.lighthouseclub.sk/sluzby-klubu/masaze-sauny-kupele/fyzikalna-terapia/. Určite to bude čítanie, ktoré vám odkryje poznanie srdcovo-cievneho obehu z takej stránky, z akej ho možno nepoznáte.

5) Špeciálny regeneračný balíček pre ženy

Bemer terapia 3×40 minút (pondelok / stredu/piatok v čase od 12-17 hod)  – bežná cena 48,- eur

Lymfodrenážna masáž zdravotníckym prístrojom 1×40 minút  (pondelok / stredu/piatok v čase od 12-17 hod)  – 12,- eur

Masáž 1×60 minút podľa vlastného výberu (pondelok / stredu/piatok v čase od 12-17 hod) – 30,- eur

Vegetariánske jedlo z al á carte našej reštaurácie a ako nápoj 100% šťava arónie 0,3l – 12,80,- eur

Regeneračný balíček  z bežnej ceny 102,80 eur sme pre ženy na podporu času venovanému sebe upravili na 70,-eur. 

V prípade, ak ste skupina  3 ľudí, ktorá by rada využila daný balíček aj v neskorších hodinách pracovného dňa (od 12 hod do 20 hod), je možné dohodnúť privátny regeneračno-rehabilitačný balíček na recepcii klubu. Volajte pre dohodnutie termínu Tel.: 0917178999 každý pondelok, stredu, piatok v čase od 12-17 hod.

Priatelia, dovoľte mi prosím na záver ešte slovo k aktuálne platným opatreniam.

Prevádzka Lighthouseclubu sa otvorila splneným podmienok, ktoré požadoval Regionálny úrad verejného zdravotníctva (RÚVZ). Preto je pre nás smerodajné dodržiavanie opatrení, ktoré RÚVZ vyhlasuje a jednoznačne sme sa  rozhodli ich dodržiavať a rešpektovať. Touto cestou si aj vás, našich zákazníkov, dovoľujeme požiadať, aby ste naše priestory, služby, využívali iba za predpokladu, že dané opatrenia môžete dodržiavať. Plne rešpektujeme slobodu rozhodovania a zodpovednosti každého z vás, ale pre vytvorenie pokoja a harmónie v našich priestoroch bude príjemné sa venovať tomu, prečo náš klub navštevujete a nevenovať sa diskusiám o logickosti, správnosti, opodstatnenosti daných opatrení. Aktuálne opatrenia RÚVZ, platné pre náš klub, budú vyvesené na oboch vstupných vchodoch do klubu, aby ste sa mohli s nimi oboznámiť.

s úctou

Martina Zaťková

 

Leave your thought