Tento týždeň začína joga pre zdravie – utorok o 18.00 a 19.00 hod.

Milí priatelia,

tento týždeň zahajujeme cvičenia Joga pre zdravie s Ájou Šarvajcovou.

Budú bývať v utorky, dve hodiny za sebou, v časoch 18.00 – 19.00 a 19.00 -20.00. Každý si môže vybrať čas, ktorý mu vyhovuje.

A ako uviedla Jogu pre zdravie Ája Šarvajcová?

“Život začína na konci našej komfortnej zóny.” Dovoľte si z nej vystúpiť, dôverujte sebe a svojmu telu. Objavíte nový rozmer žitia.

Naše telo sme dostali darom, aby sme ho používali a mali radi.
Veľa ľudí začína s cvičením jogy až vo chvíli, keď sa objaví zdravotný problém. Mnoho z nás takto postupne objavuje,  že joga je cestou k celistvému  zdraviu, aj keď nie tou rýchlou a pohodlnou, ale oveľa dlhodobejšou  a príjemnejšou.
Je to cesta na celý život.

Cieľom našej spoločnej cesty,  na hodinách “Joga pre zdravie” bude postupné uvoľňovanie stuhnutých častí celého tela, od chodidiel cez nohy, panvu, spodnú časť chrbta, celej chrbticu, lopatky, ramená, ruky, cez krčnú chrbticu až po hlavu. Postupne ponaťahujeme všetky skrátené svaly a dáme im nový pocit pre ich správne fungovanie. Naše telo začneme vnímať ako dokonalé dielo, ktoré nám môže robiť radosť. Nemusí len bolieť!

Na konci každej aktívnej hodiny príjemne zrelaxujeme. Zrelaxujeme telo, zrelaxujeme myseľ, budeme spoločne dýchať a pracovať s dychom, ktorý nám pomáha uvoľňovať napätie.

Verím, že aj vy budete po našich spoločných hodinách  plní harmónie a zdravia rada sa s Vami podelím o svoje skúsenosti  a zážitky s láskou k pohybu a s úctou k Vám
Aja

Hodiny budú bývať každý utorok v čase 18.00 – 19.00 a 19.00 – 20.00. Začíname 6.2.2018.
Cena 4,5 EUR pre členov klubu a 5 EUR pre ostatných.  Registrácia je nutná formou SMS na 0903 593 777, alebo  0918  645 230 alebo emailom na zatkova@lighthouseclub.sk,
prípadne na terapie@lighthouseclub.sk.

Leave your thought