Stretnutie s Miroslavom Harantom – autorom knihy Olívia 1.9.2017 o 17.00 hod

Milí priatelia,

sme veľmi radi, že  u nás v klube budeme mať možnosť privítať Miroslava Harantu, autora knihy Olívia. Stretnutie sa uskutoční v piatok  1.9. 2017  v čase  17.00 – 19.00 hod. v Lighthouse clube..

Takmer „obyčajný“ muž  – Miroslav Haranta – a napĺňanie jeho  „divine timing-u“, premena a zmysel života

Čo na vás čaká?

Hlboko inšpiratívny pohľad na jeho život, hĺbku fungovania ľudstva a každého z nás, emočný svet, skutočné žitie života a obrovská zmena v ňom…  cez osobný a naozaj neľahký príbeh Miroslava, terapeuta ale aj autora knihy Olívia, časť prvá.

Nielen o jeho terapeutickej práci so ženami a pomoci ľuďom, podpore najbližšej rodiny, chápaní sveta a jeho poslania, …

…ale aj oveľa viac na jeho vlastnom učení sa a uvedomeniach o tom:

  • Ako žijem život?
  • Prečo sa mi dejú v živote „isté“ veci?
  • Hľadanie seba a svojho miesta?
  • Poznám zmysel v mojom živote?
  • Vzťah s mojim partnerom? Rešpektujeme sa? Počúvame? Vnímame?
  • Správanie okolia a ich pochopenie cez Enneagram?
  • Prečo sa neviem zbaviť choroby a držím si ju?
  • Strachy, tlak spoločnosti a moje pocity – čo s nimi?

…a podľa vašich otázok spontánne viac.

Registrácie  je nutná na na zatkova@lighthouseclub.sk alebo formou SMS na 0903 593 777.
Akcia je zdarma,

Tešíme sa na Vás,

 

Niečo v skratke o Miroslavovi:

Vysoká škola, práca, rodina, bývanie. Aj tak je možné definovať ciele, podľa ktorých som žil. Darilo sa mi ich plniť. Po vysokej škole som si založil rodinu, začal robiť kariéru a za krátko bol na manažérskych pozíciách. Vyriešili sme bývanie, začal som študovať na zahraničnej vysokej škole… No aj napriek tomu, že som mnou nastavené ciele plnil a všetko malo byť predsa skvelé, môj zdravotný stav tomu nenasvedčoval. Alergie, ktorými som trpel už od dvanástich rokov, sa postupne začali zhoršovať. K nim sa následne pridružila potravinová intolerancia na laktózu, histamín a problémy s imunitným systémom. Bežná medicína zlyhávala a nič nepomáhalo. Nekonečné množstvá antibiotík, ktoré časom prestali účinkovať, ma viedli k tomu, že som začal hľadať iné, alternatívne, možnosti, ako sa zo zdravotných problémov dostať. Navštevoval som rôznych liečiteľov, vďaka ktorým sa moje zdravotné problémy odstránili – no iba čiastočne. Hľadal som ďalej, absolvoval som terapeutický program Cesta, na prácu s emóciami a podvedomím. Našiel som konečne sám seba a odvtedy, ako som sa programu začal venovať intenzívne aj moje zdravotné problémy postupne mizli, a to bez akejkoľvek podpornej liečby. Stále viac som sa venoval sebe a pomoci druhým. Neskôr som rozšíril moje zameranie o metódy ThetaHealing, Kraniosakrálnu terapiu, Tantrické odzbrojovanie tela a Tantru. Skúsenosti ma postupne priviedli k zlúčeniu všetkých týchto metód a vytvoreniu vlastnej terapie s názvom Prijatie tela. Popri tom vediem workshopy na tému Enneagram, rôzne semináre a prednášky.

Pracujem s klientmi na ich osobnom rozvoji, liečbe chorôb, strachov, odstraňovaní trám, bolestí, objavovaní samých seba, otváraní sa zraniteľnosti a sexualite. Aby boli zmeny trvalé, pracujem s nimi hlavne cez ich podvedomie, kde ich rôznymi nástrojmi zbavujem starých negatívnych a častokrát hlbokých presvedčení.

Z mojich skúseností som napísal knihu s názvom “Olívia, časť prvá” – o žene, jej vnútornom a (priznajme si pre každého z nás dosť utajenom) myšlienkovom a emočnom prežívaní života. O limitoch, bolestiach, strachoch, či fóbiách, ktoré nám tak veľmi v živote ubližujú.

www.haranta.sk

Leave your thought