Satsang 5.10.2018 o 18 hod v Lighthouseclube

Milí priatelia,

pozývam Vás na Satsang od 18-20 hod v Lighthouseclube. Rozhovory, spev, dýchanie, trošku kaligrafického tanca na rozhýbanie tela, dobré jedlo a čajík. To všetko spolu v neformálnej atmosfére nášho klubu. Téma? „PROTIKLADY. Celok musí byť ako negatívny, tak aj pozítny. Musí bať smrť, aby mohol byť život. Musí byt leto a aj zima. Všetky protiklady patria dokopy. Dopĺňajú sa. Je však niečo mimo polarity. Osvietenie. Osvietenie je svetlom najhlbšieho vnútra. Je to ako svetlo. Jeho protikladom nie je tma, tma je iba neprítomnosťou svetla. Prežiť osvietenie znamená, nechať zo života zmiznúť temnotu. Pravda tiež nemá protiklad. Blaženosť tiež nemá protiklad. Všetko, čo nemá protiklad je časťou osvietenia. Nemôžete to zmeniť v niečo iného. Je to to, čo to je.“ Korením tohto Satsangu bude nová verzia Gayatri mantry od Devy Premal, ktorú vydala pri príležitosti nového turné. Nádherne a citlivo vytvorila novú verziu MATKY MANTIER – Gayatri. Netreba nič, iba sa registrovať na e-mail: recepcia@lighthouseclub.sk, alebo na čísle 0918645230.

S úctou a láskou

Martina

Leave your thought