Rešpektujeme nové pravidlá týkajúce sa ochrany osobných údajov

Milí priatelia,

možno ste zachytili informáciu, že od 25.5. 2018 budú platiť nové pravidlá týkajúce sa spracovávania osobných údajov a nebude teda možné posielať informačné newslettere o podujatiach klubu bez vášho súhlasu.

Náš web a facebook (môžete sa stať priateľom facebookovej stránky nášho klubu) však budú stále prinášať informácie o podujatiach. Bude ale na vás, či si nájdete čas pozrieť sa do sekcie Aktuálne z klubu alebo do sekcie Kalendár. Pri osobnej návšteve nájdete všetky informácie aj na klubovej nástenke.  Prirodzene môžete kedykoľvek kontaktovať kohokoľvek z nášho tímu  a my vám radi poskytneme informácie (kontakty nájdete na webe v sekcii Kontakty).

V prípade, že máte aj naďalej záujem dostávať newslettere o podujatiach klubu,  váš súhlas môžete potvrdiť svojím podpisom priamo v klube na recepcii alebo mailom na recepcia@lighthouseclub.sk.

Spoločnosť Lighthouse Club, uznáva a rešpektuje zásady ochrany osobných údajov a pristupuje k údajom s maximálnou opatrnosťou. Používanie údajov je vždy v úplnom súlade so zákonmi o ich ochrane – viď
Zásady pri spracovaní osobných údajov

Leave your thought