Pripravujeme na SEPTEMBER – Ozdravný pobyt pre onkologických pacientov s Majstrom Yangom

Milí priatelia,

téma onkologického ochorenia je veľmi citlivá. Strach spojený s týmto ochorením často mentálne a emočne zasahuje nielen chorého, ale aj jeho najbližších.

Som veľmi rada, že spolu s Majstrom Zhen Hua Yangom sa budeme tejto téme prakticky venovať a z tejto pre mnohých tabuizovanej témy vynesieme na svetlo to, čo môžeme zmeniť. Majster sa s nami podelí o jeho poznanie a vedomosti o danom ochorení.

Špeciálnym cvičením sa naučíme ako si zlepšiť cirkuláciu krvi, ako krv posilniť, ale aj ako sa zbaviť strachu a upraviť si stravu.

Na to aby ste mohli rozpoznať liečivý účinok cvičení, ponúkame možnosť porovnania vzoriek krvi odobratej pred začatím pobytu a po jeho ukončení.

To najdôležitejšie je však o vašom vnútornom pocite. Vy sami uvidíte a pocítite, či vám cvičenie pomáha a či vás môže posunúť v ozdravnom procese – či už ste po chemoterapii, alebo vás liečba ešte len čaká.

V prípade predispozície funguje toto cvičenie preventívne a ak sa praktikuje pravidelne, dokážete toto ochorenie prostredníctvom zmeny DNA vykoreniť.

Ak máte vo svojej blízkosti niekoho, koho sa toto ochorenie dotýka, budem vďačná za zdieľanie.

Kedy a kde?  18.9. – 21.9. 2018 v Malinove

VIAC INFORMÁCIÍ O POBYTE

S úctou Martina

Leave your thought