Zapojte sa do projektu doTERRA “Alergie, Detox, Chudnutie” – výzva:)

Výzva pre všetkých priateľov  nášho klubu 🙂
Zapojte sa do projektu doTERRA,  ktorého témou sú tri programy:

Alergie, Detox a Chudnutie.

Ak vás niektorá z uvedených troch možností oslovila a zarezonovala s vami, alebo poznáte vo vašom okolí niekoho, koho by niektorá z tém zaujala a chce hlbšie porozumieť a nájsť cestu zlepšenia, zapojte sa do projektu doTERRY👌

Pre mňa osobne sa doTERRA stala súčasťou života. Nielen na hodinách jogy, ale aj doma, či na dovolenke ma oleje sprevádzajú a pomáhajú mi nielen korigovať fyzickú disharmóniu, ale aj emocionálnu. Po vlastnej skúsenosti im veria aj moje deti a manžel.

Čo znamená zapojiť sa?

Každý vybraný účastník, ktorý dá súhlas na spracovanie jeho výsledkov v programe, dostane bezplatne sadu olejov s presným návodom na užívanie.   Podmienkou bude stretnutie raz do týždňa,  kde sa všetci účastníci podelia o skutočné pocity a zmeny. Ich zdieľanie bude aj na stránke Facebooku doterry s ostatnými účastníkmi.  Stretnutia budu bývať vo štvrtok alebo v piatok v priestoroch Lighthouse Clubu v čase od 18-19 hod. (po upresnení telefonicky). 

Kto ma záujem o zaradenie do niektorého programu, napíšte mi prosím obratom na číslo  0903 593777. Uveďte program, do ktorého by ste boli radi zaradení. Ja sa vám spätne ozvem.

Teším sa, Martina

Leave your thought