Ponuka liečivých masáží a terapií Lighthouseclubu

Milí priatelia,

na zimné obdobie, kedy si telo potrebuje oddýchnuť a doplniť zásoby, sme pripravili v priestoroch Lighthouseclubu, v miestnosti Spiritroom masáže:

každý utorok v čase od 14-20 hod sa môžete registrovať na čínske masáže Qi Nei Tsang. technika masáže uvoľňuje hlavne oblasť brušnej dutiny, obnovuje prúdenie energie orgánov v brušnej dutine, čím naskakuje imunitný systém. Hlbkovo uvoľňuje nervový systém v oblasti krížov.  Viac o masáži TU:

každý piatok v čase od 14-20 hod sa môžete registrovať na AYURVÉDSKE masáže teplým liečivým olejom. Ide o formu uvoľnenia a detoxikácie nášho najväčšieho dýchacieho orgánu, ktorým je pokožka. Liečivé účinky týchto masáží sú dokázané hlavne pri chronických ochoreniach. Popis masáží TU:

Viac o masážach sa dozviete tu:

Milí priatelia

Rovnako je vhodný čas na AROMATERAPIU, BEMER terapiu, či ERI TERAPIU. Diagnostika terapií otvorí poznanie o príčinách dizharmónie na úrovni tela, duše či ducha (fyzickej, duševnej, mentálnej), ak si tým prechádzate. Nájdete „pomocnú paličku“, ktorá môže byť v prechodnom období nielen pomocníkom, ale sa vďaka nej môžete veľa o svojom tele naučiť. Sokrates povedal: „Spoznaj sám seba, inak všetko je hlúposť“. To najväčšie dobrodružstvo, neistotu zažívam od momentu, kedy choroba až na fyzickú úroveň obrátila moju pozornosť (teda lásku) smerom dovnútra. Začala som sa vyživovať, spoznávať, púšťať a prijímať a znovu púšťať a pomaly sa týmto procesom posúvať do väčších hĺbok, ukrývajúcich moje dary. Do života sa vrátila porozumenie, zmysel, vitalita, tichá radosť a šťastie. A zdieľať môžem iba to, čím sa plním zvnútra. Rada vás uvidím na niektorej s terapií.

S úctou a láskou

Martina

Registrácie 0903593777, zatkova@lighthouseclub.sk

Leave your thought