Otvorená registrácia na ďaľšiu ponuku masáží, sáun a kúpeľa

Milí priatelia,

ako sa opatrenia uvoľňujú, pomaly otvárame registrácie na ponuku služieb nášho klubu. Dnes je možné sa registrovať na masáže k nášmu masérovi Matúšovi.

Vyštudoval Strednú zdravotnú školu, odbor masér a doplnil vzdelanie o špeciálne masáže. Po práci maséra v Slovenských liečebných kúpeľoch Piešťany urobil zmenu a nastúpil k nám ešte pred začiatkom pandémie. I keď je u nás dlhšie ako rok, pandemické opatrenia mu neumožnili ponúknuť zákazníkom svoje služby. Veríme, že zmena prinesie i jemu tých zákazníkov, ktorí hľadajú práve to, čo Matúš vie ponúknuť.

Pri masáži nejde iba o samotný úkon. Aby sa zákazník uvoľnil, je potrebná chémia medzi masérom a zákazníkom. Dôvera, ktorou zákazník uvoľní svoje telo na samotnú procedúru masáže a prijme z masáže to, čo masér ponúka.

Pre mňa masáž veľakrát nahrádza športovú aktivitu. Rozprúdi krv, a prinesie relax, pokoj, ale i nabudenie… Harmónia je o tom, že sa udeje to, čo telo potrebuje. Liečivé účinky masáží sú nespochybniteľné. Prevencia, alebo pravidelná starostlivosť o telo, umožňuje duši človeka žiť život zdravšie, bez napätia a stresu, uzemnením sa po intenzívnej mentálnej aktivite, regeneráciou po dlhej fyzickej úľave, či užitie si odmeny po duševnom vypätí. Masáž je jednou z ciest k tomuto vnútornému stredu. Nie každá, nie od každého a nie v akejkoľvek chvíli. V našom centre máme 4 masérov a široké spektrum. Niektoré masáže sú jedinečné a niektoré klasické. Niekedy muž, inokedy žena.  Okrem masáží sú otvorené sauny – Swedanam, Infrasauna, bylinklový a soľný kúpeľ (zatiaľ iba pre jednu osobu v danom čase).

Viac o doplnenej ponuke masáží TU:

Sauny – opis TU:

Kúpeľ – opis TU:

V prípade záujmu o registráciu, kontaktujte našu recepciu: recepcia@lighthouseclub.sk, 0917178999.

 

S úctou

Tím Lighthouseclubu

Leave your thought