Čo nového v Lighthouseclube od 1.7.2021?

Začal sa letný mesiac júl a s ním prázdninové a dovolenkové obdobie. Lighthouseclub pomaly obnovuje svoju činnosť.

V súčasnosti sa k plnej prevádzke reštaurácie pridáva plná ponuka masáží, otvorila sa prevádzka pre obe sauny a kúpeľ. Od 6.7.2021 si môžete totiž opäť rezervovať ayurvédske masáže, ktoré sa pridávajú ku klasickým, thajským, bankovaniu, lávovým kameňom, … . Ivan Vican – ayurvédsky masér sa teší na všetkých, ktorí svoju prevenciu, znovunastolenie harmónie v tele i na duši chcú vyskúšať práve cestou ayurvédy. Dopĺňa tak našich dvoch masérov – Oxanu a Matúša, ktorí už celý mesiac masážami ponúkajú svoju služby.

V diagnostike zdravia zatiaľ bezo zmeny – plne funguje Homeopatia a Tradičná čínska medicína s doktorkami pani Golskou a Hanákovou.

Fyzioterapia BEMER a lymfodrenážna masáž prístrojom sú naďalej v dispozícii pre vás.

Cvičenia plánujeme novými kurzami otvoriť až v septembri.

Obchod Dance of Soul je stále v dispozícii na nákup olejov, tvárovej a telovej kozmetiky, oblečenia na jógu ale aj na koncerty.

Podujatia sú aktivitou, ktorá sa rozbieha najopatrnejšie. Veľmi nás teší, že 8.7.2021 o 19 hod si Evka Černá organizuje v priestoroch Lighthouseclubu talkshow na tému vzťahy, rodinné väzby, sebaláska, odpustenie. Jej zaujímavými hosťami budú: Ada Becker -psychologička, Ana Repková – speváčka, Ján Smolík – spevák. Vstupenky v cene 15,- eur si môžete zakúpiť priamo na mieste alebo cez Maxiticket /portál/.

Besedu s Jiřím Ledvinkom sme presunuli na nový termín 2.10.2021 o 14 hod.

Pri všetkých hromadných podujatiach je potrebné dodržiavať aktuálne opatrenia RÚVZ – mať v interiéri masku, mať negatívny test.

Tešíme sa na vás

Leave your thought