OTVÁRAME NOVÝ KURZ – kaligrafická joga začiatočníci. Začíname 13.11.2017!

Milí priatelia,

všetci chceme vyzerať mlado a dokonale. Chceme byť zdraví a silní. Chceme byť šťastní a plní lásky. Čo ešte?

Každý z nás má svoje vnímanie a naplnenie. Faktom platným pre všetkých však je, že cesta, ktorá k tomu vedie, je cesta vnútorného pokoja. Ale i k tomuto pochopeniu či poznaniu treba prísť zvnútra. Každý to máme inak. Nikdy by som nepochopila, že hľadám vnútorný pokoj, ak by som neprežila vnútorný nepokoj a každá moja bunka by jasne nepovedala „Už stačí!“. Iba jasné precítenie zavrelo cestu nepokoja a začalo sa hľadanie, ale zvnútra.

Ak čítate tieto riadky, tak ste sa tak ako ja „náhodou našli“. Otvorte sa vyskúšaniu.

Kaligrafická joga nie je cvičenie. Je to automatický proces k transformácii a prepisu blueprintu DNA. Ako ďaleko na tejto ceste zájdete a ako hlboko dokážete zrealizovať svoju transformáciu, záleží len na vás. Ja som pocítila v tele energiu a skenujem svoje bunky zvnútra. Verím tomu vďaka reálnemu prežitku a vnútorným zmenám. Je to moja motivácia pokračovať na ceste byť lepším človekom k sebe samej a teda aj k druhým.

Kaligrafická joga je súčasťou kaligrafického zdravia od Majstra Zen Hua Yanga. Spája Qi kong, Tai Chi, čínsku kaligrafiu a indickú jogu do učenia vhodného pre západnú kultúru.

Prečítajte si  ROZHOVOR S MAJSTROM YANGOM

Cieľom nebude sa iba ponaťahovať. To je príliš suché. Zavriete oči a pôjde o to, každé natiahnutie a uvoľnenie precítiť dovnútra. Uvidieť to, počuť to, cítiť to…. to je cesta ako otvoriť srdce, spojiť telo a myseľ s dušou. To je cesta TAO. Ak hľadáte v živote hlbší zmysel ako to čo robíte, ak vás choroba zastavila a učí vás zmene ale neviete akej a ako, ak radosť a smiech zo seba dostanete iba vtedy ak niečo alebo niekto vonku urobí to, čo „chcete“…. tak ste prišli do bodu zlomu. Zvonku treba ísť dovnútra. Ono vlastne dovnútra ani netreba ísť. Stačí prestať chodiť von a ste okamžite vo vnútri a ak udržíte vedomie, príde všetko, čo potrebujete. Trpezlivosť je vlastnosť srdca, tak ho otvorte viac, aby váš život nabral hlbší zmysel, vnútorný smiech, studené šťastie a naplnenie.

Pozývam vás spoločne zdieľať a otvoriť sa vnútorným pocitom na hodinách kaligrafickej jogy. Kurz pre začiatočníkov začína 13.11. 2017. Hodiny budú bývať každý pondelok a stredu  v čase 18.00 – 19.00. V prípade záujmu je treba sa zaregistrovať na zatkova@lighthouseclub.sk alebo na terapie@lighthouseclub.sk alebo SMS na 0903 593 777, 0918 645 230.

S úctou,

Martina

Leave your thought