Oblečte svoju dušu do hodvábu – organické oblečenie zn. Breath of Fire a Spirit of OM možno objednať v klube!

Milí priatelia,

v období, keď som sa rozhodla vo svojom živote žiť inak ako dovtedy, keď stereotyp toho, čo ma už nenapĺňalo a netešilo moje srdce ma najskôr unavil až do vyhoretia, aby som v úplnom zastavení našla to nové ale nie zvonku, ale vo svojom vnútri, som sa zamilovala do života. Ale inak ako doteraz.

Prirodzenosť žiť v súlade s prírodou si pýtala svoju potrebu objavenia. Robím stále malé krôčiky, ale viem, že správnym smerom. Pretože každý z nich ma posúva a to kvantovo😀

Jedna z myšlienok bola zosúladiť oblečenie a dušu. Obliecť sa ako to cítim.

Oblečenie je kultúrna hodnota. Oblečenie  nás udržuje v teple, chráni pred slnkom, vetrom, zimou… ale hlavne vyjadruje našu individualitu. Dlho som hľadala a našla. Našla som oblečenie, ktoré je zo 100% prírodných vlákien, bez použitia chemikálií. Chráni tak nielen zem, ale aj ľudí, ktorí ho vyrábajú a aj ľudí, ktorí ho nosia. Jeho obliekaním rešpektujem prírodu.

Keď som si ho obliekla, akoby som si natiahla druhú kožu. Cvičeniami jogy, relaxovaním, trávením voľného času, rovnako aj nosením v domácnosti, pre ktoré môže byt použité, je to akoby som obliekala dušu do hodvábu a nie telo do látky.

100% organická bavlna, bambusová celulóza, sú doplnene vzácnymi kameňmi turmalínu, ruženínu v tvare lotosového kvetu – znaku OM. Oblečenie je energiou harmónie, vnútorným pokojom, ktorú svojej duši dávate.

Som rada, že aj vy si budete môcť toto výnimočné oblečenie objednať v Lighthouseclube. Na webovej stránke v sekcii Eko & Joga Fashion nájdete ponuku nohavíc, legínsov, topov, tielok kardigánov atď. Ja samozrejme budem oblečenie v klube aj nosiť,  takže ho môžete naživo vidieť.

KOMPLETNÁ PONUKA MODELOV A FAREBNÝCH KOMBINÁCIÍ TU

Teším sa zo svojho malého kroku späť k prírode a budem rada, ak ma budete nasledovať.

S láskou,

Martina

 

Leave your thought