NOVINKY od apríla! Špeciálne cvičenia zamerané na konkrétne ochorenia

Milí priatelia,

na základe mojich doterajších skúseností som sa rozhodla, že pripravíme špecializované hodiny presne podľa vašich potrieb.

Systém kaligrafického zdravia je určený na liečenie cirkulácie krvi. Jeho hlavným cieľom je úprava nervovej disharmónie a nefungujúceho vylučovacieho systému. Prioritou je uvoľniť svaly a dovoliť si prepnúť smerovanie cirkulácie krvi do výživy jednotlivých orgánov a naladiť a posilniť hormonálny a imunitný systém. Tieto vnútorné cviky pracujú s vodou vo vašom tele, ktorá tvorí 70% vás samých. Jej okysličenie a rozprúdenie nie je možné fyzickými cvičeniami –  výkonom a úsilím. Ochutnajte a urobte si vlastný názor. Ja som sa zamilovala

Kaligrafické zdravie – chronická únava, migrény, nespavosť, vysoký krvný tlak

každú stredu v čase 16.00 – 17.00 hod.

Zdravotné problémy, ktoré sa prejavujú najskôr únavou, nespavosťou a následne migrénami a zvýšeným krvným tlakom, západná medicína bohužiaľ nevie liečiť inak ako liekmi. Tie síce dokážu zdravotný stav upraviť, ale len dočasne.

Príčiny týchto komplikácií sú totiž hlbšie, nejde iba o chemickú nerovnováhu, ktorú liekmi harmonizujeme. Nedostatočná cirkulácia krvi a málo kyslíku sú pre mozog prvým spúšťačom k tomu, aby sa začal cykliť v neustálej potrebe o všetkom rozmýšľať. Naše myšlienky potom nedovolia telu ani na chvíľu si oddýchnuť. Dokonca v nás vyvolávajú pocity viny, že konáme nesprávne, ak nášmu telu doprajeme oddych bez zasahovania hlavy a mysle… ( ak nám to ešte hlava dovolí).  ČÍTAJTE ĎALEJ

 

Kaligrafické zdravie – mentálny stres, Alzheimerova a Parkinsonova choroba, demencia

každý utorok a štvrtok v čase 8.00 – 9.00 hod.

Životný štýl západnej kultúry, nekonečné množstvo príležitostí a aktivít, túžba po úspechu, moci, dobrodružstvách, potreba neustálej komunikácie s vonkajším svetom, diskusií, argumentácií, vyhodnocovania, porovnávania… to všetko vedie k mentálnemu stresu.

Slabou cirkuláciou začína trpieť mozoček (malý mozog, cerebellum). Migrény a bolesti hlavy bývajú prvými varovnými príznakmi toho, že nastal nevyrovnaný stav v mysli. Ak ich ignorujeme, stres naberá na obrátkach a my strácame schopnosť odpútať sa od neustáleho premýšľania, uvažovania, od nikdy nekončiaceho prúdu myšlienok. Spustil sa kolotoč a ak bude pokračovať, postupne sa mozgové bunky vyčerpajú. Prekrvenie mozgu sa oslabí.

V nasledujúcich desiatich rokoch čakajú našu kultúru problémy spojené vysokým výskytom Alzheimerovej a Parkinsonovej choroby a tiež demencie. Naša medicína ich totiž nevie liečiť, len spomaliť otupením vedomia.
ČÍTAJTE ĎALEJ

Vítaní budete vy všetci, ktorých už nebaví počúvať zvonku čo a ako treba robiť. Vy, ktorí ste dosť silní prevziať zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk a vyskúšať naše hodiny 🙂

Registrácia je nutná formou SMS na 0918  645 230  alebo 0903 593 777, prípadne emailom  na recepcia@lighthouseclub.sk, alebo terapie@lighthouseclub.sk.

Tešíme sa na vás,

S úctou, Martina a Silvia

 

Leave your thought