Novinky doTERRA – LifeLong Vitality Pack (balíček celoživotnej vitality)

Milé priateľky,

Dovoľte mi prosím podeliť sa o moje skúsenosti s prípravkami doTERRA –  Lifelong Vitality Pack ( balíček celoživotnej vitality)

Každá ľudská bunka má okrem jadra, tvoreného DNA aj mitochondrie, ktoré sú motorom bunkovej energie. Ako starneme, množstvo a výkonnosť mitochondrií sa znižuje, čo vedie k nižšej spotrebe energie.

doTERRA prináša prípravky, ktorými môžeme:

  • Zvýšiť počet mitochondrií (motorov)
  • Zvýšiť energetickú hladinu
  • Znížiť toxické splodiny nielen zo stravy, ale aj z negatívnych energií počas dní. 75% nášho tela tvorí energia a práve detoxikácia pomocou olejov, ktoré dokážu preniknúť cez membránu mozgu, detoxikuje telo nielen na úrovni fyzickej ale najmä na úrovni energetickej. (fyzickou detoxikáciou dokážeme totiž očistiť len 25% nášho tela)

Prípravky LLV ( Lifelong Vitality) zahŕňajú zložky, ktoré posilňujú energiu:

  • kyselina alfa-lipoová
  • Acetyl L- carnitin
  • Koenzym Q10
  • Kvercetín

Týmito prípravkami si doplníte mladistvú energiu, zvýšite fyzickú silu a duševnu bystrosť!

Okrem účinkov, ktoré som uviedla vyššie, dovoľujem si vašu pozornosť obrátiť na nasledujúce fakty:

Vo výrobkoch LLV (Lifelong Vitality) sa nachádzajú aj  zložky s protizápalovými účinkami. Aké?

Bajkalín, resveratrol, kyselina elagová, výťažok z paradajok, koreň kurkumy, ostropestrec mariánsky, kyselina boswelová – kadidlový olej, rybí olej, ľanové semená, klinčekový esenciálny olej.

Klinicky preukázané účinky pri liečení chorôb ako: osteoartritída, bolestiach chrbta, artritída, fibromyalagia, zníženie chronických zápalov v tele, zastavuje sa krivenie prstov na nohách.

Klinická štúdia z februára 2007, ktorá porovnávala extrakt z Boswellie a COX-2 v protizápalovej účinnosti preukázala, že: „pokiaľ ide o bezpečnosť, účinnosť a dobu trvania účinku, Boswellia serrata je lepšia ako účinná látka valdekoxib, okrem spomaleného nástupu účinku v porovnaní s účinnou látkou vadecoxib.”

COX -2  je enzým, ktorý rieši zápal a bolesť. Pri odhalení vedľajších účinkov ľudia s artritídou hľadajú prírodnú alternatívu k syntetickým liekom na liečbu osteoartrózy ako Celebrex a Celebra. Pozitívne výsledky tohto porovnania poskytnú ďalšiu podporu účinnosti Boswellia pri riešení zdravia kĺbov.

Čo obsahuje balíček 3 produktov LLV ( Lifelong vitality)?

  • Alpha CRS+ – zmes bunkovej výživy na dlhovekosť. Je to zmes bunkovej energie a ochrana pre mozog a srdce.
  • xEO Mega – morské a suchozemské omega 3 mastné kyseliny. Je to odpoveď na zápalové procesy v bunkách.
  • VMz – komplex prírodných vitamínov. Optimálne pre zdravie kosti a metabolizmus

SORAC Score- super oxide oxygen radical absorption capacity produktov ukazuje jeho schopnosť chrániť bunku od superoxidu. Superoxid anión je jedným z najškodlivejších voľných radikálov pre človeka. Oxidačný stres, ktorý je vyvolaný voľnými radikálmi, spúšťa v tele zápalové procesy v tele.

V prípade otázok týkajúcich sa užívania sa obráťte na mňa. Rada poradím, keďže prípravky sama užívam J

S láskou

Martina

Leave your thought