Aké boli augustové workshopy s Majstrom Yangom?

Milí priatelia,

chcem sa vám poďakovať za príjemnú, úprimnú, uvoľnenú a usmiatu atmosféru počas oboch workshopov s Majstrom Yangom.

Každý z nás mal dôvod, prečo sa chcel workshopov zúčastniť a verím, že aj odišiel s niečím novým. Možno to nové bola informácia, úsmev, nový priateľ, skúsenosť, alebo viera. Všetko má svoju hodnotu a každý máme iný rebríček priorít. Nie je dôležité, aký ten rebríček priorít a hodnôt je, ale či sme s ním my sami spokojní a šťastní.

Keď si spomeniem na svoj príbeh, ako som sa k Majstrovi Yangovi dostala, tak sa mi vždy na tvári zjaví úsmev:) Vyhoretá z biznisu som hľadala energiu a našla som ju na kaligrafickej yoge, pri ktorej som zostala. Aspoň vidíte, že nikdy nevieme, ako sa náš život zakľukatí. Keď upustíme od našich presvedčení, ktoré vznikajú zo zvykov, otvoríme si nový obzor a nadýchneme sa nového vzduchu, ktorý nám dá krídla. Nikdy nie je neskoro a nikdy nevieme, čo tú zmenu spustí a aké dvere otvoríme. Zo strachu sa často držíme starých programov, ktoré nám vôbec nepomáhajú, miesto toho, aby sme ich “pustili” a vydali sa v ústrety novému, nepoznanému. Pravé spoznanie nám dá skúsenosť, ktorá nás robí silnejšími.

Verím, že vy ste našli na workshopoch niečo nové, čo dokáže vo vás spustiť zmeny, ktoré vás povedú cestou úsmevu, šťastia, harmónie a lásky. A nemyslím to ako klišé, naozaj Vám to úprimne želám, lebo ja ďakujem každý deň za všetko zlé aj dobré, čo sa mi v živote stalo, lebo mi to dalo vlastnú prežitú skúsenosť, o ktorej hovoril majster Yang.

Uveriteľnosť vychádza z vlastnej skúsenosti. Nie z prečítaného, ale zo skutočného prežitia. Preto sa nebojte zmien, učia vás veriť si, a to je to najdôležitejšie. Nebojte sa toho, čo vám život priniesol a nereptajte, ale vyhrňte rukávy a pustite sa do práce na sebe. Keď uvidíte tú zmenu na sebe, po čase sami pocítite vnútorné šťastie a úsmev z toho, čo ste dokázali a nikto vám to nevezme, lebo vo vnútri bude vaša istota. Nijaká závisť, hnev, žiarlivosť, smútok ani iné emócie nevyvolajú pochybnosti, či to bolo správne, vo vnútri vás samých bude jasná odpoveď.

S láskou a bolo mi s vami veľmi dobre,

Martina

POZÝVAM Vás aj na ďalšie stretnutia s Majstrom Yangom v dňoch 20. – 22.9. 2016 v Lighthouse klube.

20.9.2016 v čase 9.00 – 12.00 workshop pre onkologických pacientov

Je to ďalšia šanca sa opäť stretnúť s majstrom Yangom. Pre tých, ktorí sa zúčastnili minulého workshopu, to môže byť niečo ako kontrola, vítaní sú však aj noví pacienti. Na upevnenie správnych návykov cvičení do príchodu majstra Yanga by som Vám odporúčala, aby ste navštevovali naše spoločné hodiny každú stredu v čase 18.00 – 19.00 v Lighthouse klube, vyhradené pre vašu skupinu. Okrem toho treba dodržiavať dýchanie do brucha 2 hodiny denne a cvičenie “hojdačka” 20 min a postupne rásť na 40 min. Ak máte záujem, urobte si aktuálne krvné testy na kyslík a kvalitu krviniek aby ste ich mohli po 5 týždňov pravidelného cvičenia porovnať.

Cena 30 EUR.

21.9.2016 v čase 15.00 – 18.00 kurz varenia s majstrom Yangom časť 1
22.9.2016 v čase 15.00 – 18.00 kurz varenia s majstrom Yangom časť 2

Majster Yang sa bude venovať strave podľa tradičnej čínskej medicíny, vysvetlí význam potravín pre jednotlivé orgány a ich prepojenie a zároveň význam prípravy stravy. Prineste si zápisníky, perá:) Je to vhodné pre všetky ženy a aj pre mužov. Jedlo pripravíme, uvaríme a ochutnáme. Tak ako pri jeho cvičeniach platí fakt, že iba vlastná skúsenosť dá možnosť porovnať a následne meniť vychádzajúc z vnútorného pocitu.

Cena každej časti 35 EUR.

22.9.2016  Program pre športovcov a fitness trénerov
Uskutoční sa v Bratislave. Viac informácií poskytneme neskôr.

V prípade záujmu o registrácie na ktorúkoľvek akciu, pošlite SMS na 0903 593777.

Ak máte niekto záujem o liečivé čaje na pečeň a obličky, ktoré majster Yang priniesol, tiež sa mi ozvite na číslo 0903593777.

Poďakovanie darcom

A na záver by som sa chcela poďakovať darcom za finančný dar pre onkologickú skupinu, ktorý vložím na špeciálny účet vytvorený pre vašu skupinu. Ak nazbierame viac, môžeme spolu vymyslieť, čo by ste potrebovali a čo by vám urobilo radosť (možno spoločná akcia, výlet alebo čokoľvek iné, čo navrhnete…)

Ak som na niečo zabudla, čo som sľúbila, pripomeňte mi prosím, mohlo sa stať:)

Ohlasy účastníkov

Na workshope som sa cítila skvele, aj po ňom. Ľudia, prostredie, práca,  jednoducho všetko. Tak príjemne som bola narobená, avšak duša bola oddýchnutá. Užívala som si to fakt aj po workshope.   Stuhu a skenovanie chrbtice, no nevydalo, bola som ako polienko, prídem sa doučiť k začiatočníkom. Teším sa na kurz varenia a chcem vyskúšať aj špeciálne čaje. Teším sa na ďalšie cvičenia a meditácie,
S láskou a úctou
Majka

Ďakujem, cítila som sa v Lighthouse klube príjemne. Zaujal ma aj kurz  varenia s Majstrom Yangom, počkám na ďalšie informácie.
Elena

Milá Martinka,
ďakujem Ti zo srdiečka za dva nádherné dni, plné pohody, šťastia a ľudského zblíženia sa s perfektnými ľuďmi, ktorí sa zúčastnili na tomto stretnutí, veľká vďaka Majstrovi Yangovi.
S láskou Viera

Zo srdca ďakujeme za stretnutie, ktorého sme sa zúčastnili. Bolo to niečo úžasné, máme krásny zážitok. Všetko bolo super zorganizované. Veľmi sa tešíme na ďalšie stretnutia.
Jana & Jolana

VIDEO Z WORKSHOPOV

FOTOGALÉRIA Z WORKSHOPOV

Leave your thought