Nové informácie pre zákazníkov Lighthouseclubu platné od 16.5.2022.

Milí priatelia,

teší nás uvoľnenie opatrení, a tým aj priestor na obnovenie aktivít Lighthouseclub-u v rozsahu, ako bolo pred pandémiou. Obnovujú sa hromadné podujatia. Otváracie hodiny sa posunuli a už sme pre vás v dispozícii s ponukou služieb aj v soboty. Ale postupne:)

1/ Reštaurácia – zmena otváracích hodín znamená otvorené aj v sobotu od 9,00 – 17,00 hod. Okrem toho sme od 16.5.2022 uviedli letné menu Al á carte. https://www.lighthouseclub.sk/restauracia/

2/ Masáže, sauny, kúpele – v plnej prevádzke od pondelka do soboty od 9,00 – 17,00 hod. V dispozícii sú dvaja maséri. Okrem ponuky masáží západnej medicíny, je v dispozícii ajurvédsky masér.

Do pozornosti dávame 11.6.2022 – celodennú akciu Deň otvorených dverí AYURVÉDA.

3/ Bežia cvičenia Qi kong, Tai Chi, Akrobacia na šáloch a kruhoch a je možné sa registrovať na cvičenia, ktoré sa spustia od septembra.

4/ Diagnostika zdravia Tradičná čínska medicína, Homeopatia a pripravujeme aj s Indickou lekárkou diagnostiku pomocou Ayurvédskej medicíny.

5/ Hromadné podujatia – rozbehli sme premietania filmov, koncerty a tiež odborné prednášky. Do pozornosti dávame 11.6.2022 – Deň otvorených dverí Ayurvéda. https://www.lighthouseclub.sk/ayurveda-den-otvorenych-dveri-11-6-2022/

Veľmi sa tešíme na to čo je, čo bude. Zdravie je základom akéhokoľvek duchovného rastu. Rásť, by malo byť pre nás prirodzené, preto sme sa narodili. Upevňovanie zdravia, hľadanie odpovedí, ak nám západná medicína nevie pomôcť, pochopenie významu vlastného zdravia, harmónia života…..to všetko aj s nami, ak Vám to s nami ladí.

Pekný deň

Leave your thought