MOHENDŽODÁRO – tantra jóga pre ženy, príbeh ženstva 14.1.2017, 15-19 hod.

Milé priateľky,

srdečne Vás pozývam na workshop  MOHENDŽODÁRO – TANTRA JÓGA pre ženy, PRÍBEH ŽENSTVA, ktorý sa uskutoční  14. januára 2017 o 15.00 hod v Lighthouse klube.

IDE O JEDINEČNÉ A TAJOMNÉ ŽENSKÉ CVIČENIE, KTORÉ VYCHÁDZA ZO STARODÁVNEJ INDICKEJ TRADÍCIE, ucelený systém cvičení a meditácií určených výhradne pre ženy.

TANTRA JÓGA VEĽMI PRIAZNIVO OVPLYVŇUJE ZDRAVIE ŽENY, JEJ VITALITU A KRÁSU.

O MOHENDŽODÁRE:
Mohendžodáro je ženský rituál. Bol vytvorený a odovzdávaný tantrickými kňažkami v období tantrickej civilizácie 4000 rokov pred nl. Táto civilizácia označovaná ako Harrapská trvala okolo 8 000 rokov. Hlavnú pozornosť mala žena, žena kňažka a rozvoj vedomia a sexuality. Preto bola neskôr označovaná ako tantrická. Dochovala sa ako rituál odovzdávaný v matriarchálnych rodinách v Indii.

Ženy, ktoré pravidelne cvičia tantra-jógu, sú známe svojou krásou a sviežosťou do vysokého veku.
Je to jednoduchý recept na večnú mladosť.

Zásadný vplyv majú hormóny, ktoré sa pri cvičení uvoľňujú. Pohlavné hormóny ovplyvňujú to, ako sa žena v skutočnosti cíti, či sa cíti nabitá alebo unavená a zvädnutá.

Žena je krásna, pokiaľ má dostatok estrogénov.
Žena je zvädnutá a nepríťažlivá, pokiaľ má estrogénov málo.

PODSTATA TANTRA-JÓGY A CVIČEBNÉHO SYSTÉMU MOHENDŽODÁRO
Mohendžodáro pôsobí na niekoľkých úrovniach. Záleží na tom, ako hlboko se adeptka pustí. Základná úroveň je ozdravenie a obnova ženského zdravia, a to ako endokrinného systému a vaječníkov, tak spevnenie a ozdravenie panvového dna, pošvy a maternice.

Zvýšená produkcia ženských hormónov sa prejaví väčšou chuťou do života a akýmsi silným pocitom sviežosti a mladosti. Žena celkovo začne pôsobiť vitálnejšie a mladšie. Akoby omladla o pár rokov. Hladina ženských hormónov má ďalej vplyv na sexualitu a chuť k milovaniu.

ÚČINKY CVIČENIA:
Mohendžodáro posilňuje svaly panvového dna a maternice.

Žena je ako studňa. Má neuveriteľnú hĺbku a silu. Je treba ju odkrývať postupne a po jednotlivých vrstvách. Je to cesta dlhodobá a kontinuálna.

PROGRAM A ČO SA NAUČÍTE:
* ako posilňovať panvové dno
* ako pracovať s dynamikou panvového dna
* ako prebudiť sexuálnu energiu a rozvádzať ju do tela na zlepšenie zdravia a milovania
* cvičenie 1. asány – aspekt Kráska a Škaredka
* Meditácia kundlini CLASSIC vytvorená špeciálne pre potreby Mohendžodáro

Priniesť si: deku, šatku (na meditáciu), meditačný vankúš, voľné a pohodlné oblečenie – môže byť aj SUKŇA na podporu svojej vnútornej ženy, alebo šatka opásaná okolo bokov.

V prípade záujmu o prednášku je potrebná registrácia formou SMS na čísle 0903 593 777, alebo e-mailom na: zatkova@lighthouseclub.sk (poprosíme zaslať meno, priezvisko, mobil, email). Cena workshopu je 20 EUR. Registrácia sa považuje za potvrdenú po obdržaní platby poplatku – najneskôr do 4 dní pred začiatkom podujatia. Registrácia bez platby sa považuje za nepotvrdenú.

Tešíme sa na vás,

Lighthouse club

Leave your thought