Medicine wheel – návrat domov z Peru. Časť 6.

Spoločná večera našej malej rodiny, ktorá prežila krátkych 6 dní spolu pri jazere Titicaca. Adresy, kontakty, objatia, slzy silného spojenia, noví priatelia, radostné zážitky, obohatený duch. Všetci sa vraciame späť. Naplnení, vyživení.
Julie nás vyzvala potiahnuť si zo šamanských kariet kartu, ktorej archetyp má definovať náš návrat domov.
Medicine wheel – moja karta. Pochopenie, že kruh liečenia duše sa uzavrel. Moje vnútorné odpojenie, dizharmónia a choroba, ktorú lekári pri všetkej ich dobrej vôli nevedeli liečit, ma naviedli na moju cestu.
Cestu, kedy som sa otvorila, pochopila príčinu ochorenia vďaka spomaleniu a vypusteniu veľa aktivít, ktorým som venovala čas. Bol to prvý krok. Potom, po vypustení aktivít, znížení stresu, začalo prichádzať uvedomenie, pochopenie a hľadanie. Proces ochorenia sa zastavil. Hľadanie toho, čo opäť spojí moju myseľ a telo cez to, čo budem cítiť ako napľňajúce. Prišiel môj majster. Proces vnútorného spojenia, čistenia, uvoľňovania zablokovanej energie, zohrievania zvnútra, naberania sily, preciťovanie samej seba. To všetko vďaka kaligrafickému zdraviu a môjmu majstrovi sa podarilo. Zdravie sa nielen stabilizovalo, ale spustilo sa vnútorné liečenie a zlepšovali sa moje výsledky u lekára. Stále však pocit hladu, ktorý som sa “snažila” uspokojiť stravou, neutíchal. Hľadanie pokračovalo. Spojená vo vnútri s pochopením toho, kto som, čo je moja esencia, hľadala som svoje korene. Hľadala som duchovné napojenie. Vnútorným spojením sa duša zcelila a hľadala cestu spojenia s niečím väčším, čo ju presahuje. Skúšala, stretla,… a prišlo Peru a jazero Titicaca. Vysoká nadmorská výška spomalila ešte viac myseľ, telo a dovolila tak duši vo frekvencii prírody, prirodzene a bez očakávania, napojiť sa na svätú mamu- jazero Titicaca. Bol to krásny rituál. Rituál prepojenia jazera a slnka cez moje telo. Precítenia seba samej ako vlnky, ktorá je súčasťou tej pokojnej ženskej energie, energie jazera Titicaca. Precítiť jej silu, rešpekt, hojdanie, láskanie, objímanie. Precítiť vo vnútri prijatie spojenia s prírodou. Byť pokrstená skutočne svätou mamou, tak čistou a božskou, že ťažko si mi predstaviť svätosť krajšie.
Cyklus liečenia ( medicine wheel) sa uzavrel. Emocionálne uzavreté vnútorné dieťa našlo, čo hľadalo, našlo čo vyživuje, našlo svoju silu, lásku, svetlo.
Vraciam sa domov. Do domu v realite s pokojom v duši. Tak veľa som o tom čítala, ale nerozumela. Teraz sa mozaika doplnila. Tá moja. Viem kam kráčať tak, aby vnútorná zmena mohla nastať a mohla som aj žiť pravdu. Verím si.
Želám každému, kto hľadá, aby našiel, aby vytrval, aby pochopil. Je to skutočný zázrak. Nie je to ohňostroj, nie je to vášeň. Je to pokoj, ticho, prázdno. Je to prítomnosť.
Ďakujem.
S úctou a láskou
Martina

 

Leave your thought