Liečivé hodiny pre mužov s Martinou – prvý už v utorok 1.8. 2017

Sila. Vplyv. Moc. Výhra. Byť najlepší…..

Takto a ešte mnoho ďalších slov dokáže opísať, čo sa od muža očakáva a teda čo on očakáva od seba. Strach zo zlyhania. Strach zo slabosti. To všetko ho ženie do neustálej aktivity, ženie ho to do činov, ktorými si chce dokázať, že ešte všetko, čo robí má zmysel … A že existujú ľudia, ktorí ho ocenia… A že ešte nepatrí do “starého železa”.

Áno, je to prirodzená mužská energia. Ale nedá sa stále ísť na plný plyn. Telo potrebuje vydýchnuť, tak si poležíte, alebo pospíte:) Vaša duša a emócie, ktoré život prináša utlmíte tichom, samotou. Čo však s mysľou? Aj keď spíte, aj keď ste ticho a sám, bežia v hlave myšlienky a projekcie? Myšlienky o tom, aké to bude na základe životných skúseností? Aká budúcnosť? Myšlienky, ktoré odčerpávajú energiu telu a srdcu? Touto energetickou dierou v mysli sa dostávate k únave, nespavosti, stresu, ochoreniam srdca, či tráviacim problémom?

Ak áno, pozývam vás na hodinu, kde rozhovorom a cvičením nájdete a na sebe sami precítite vnútorný pokoj, zastavenie. Hodina pre vás, kedy mysli odoberiete a telu a duši doplníte energiu, pocit šťastia, vnútorné spojenie, ale možno až pochopenie.

Všetci hľadáme pravdu. Pravda je pochopenie toho, čo sa nám deje a porozumenie tomu, ako ísť ďalej. Vidíme chyby u iných, odsudzujeme, kritizujeme, prejavujeme odpor, odmietame, poučujeme. Viete prečo sa však nič v skutočnosti nezmení? Lebo od druhých chceme niečo, čo sami nežijeme. Často hľadáme odpovede  u iných ľudí. Odpovede na vlastné otázky. Skutočnú odpoveď máme vo vnútri. Treba tam ísť a pustiť strach. Urobiť niečo inak, aby aj výsledok mohol byť iný. Ľudia vonku nás môžu sprevádzať, dať nám kľúč od vlastných dverí, ale nemôžu za nás do tých dverí vstúpiť a kráčať ďalej. Ak začnete tento proces, začnete odkrývať a odhadzovať to, čo vám bráni pravdu vidieť a porozumieť. Budete ľahší a vedomejší.

Milí muži, život je evolúcia. Ak hľadáte pochopenie a cestu do vlastného vnútra, otvorte sa možnosti rozhovoru a cvičenia určeného pre vás.

Stretnutia budú každý utorok v čase 19.00 – 20.30, cena je 7 EUR.
Registrácie  je nutná na na zatkova@lighthouseclub.sk alebo formou SMS na 0903 593 777. Začíname 2.8.2017! Cyklus je otvorený, vstúpiť sa dá kedykoľvek. Je to slobodne strávený čas so sebou samým.

Tešíme sa

S úctou a rešpektom

Martina

Leave your thought