LIEČENIE OHŇOM podľa TČM – seminár s čínskou doktorkou – víkend 20. – 21.1.

Milí priatelia,

srdečne vás pozývame na dvojdenný seminár s čínskou doktorkou, ktorý sa uskutoční v termíne 20. – 21. januára 2018 (víkend).

Spoznajte LIEČENIE OHŇOM, jednu z najstarších tradičných medicín, používaných v Číne,  ktorá bola kedysi určená výhradne len pre členov cisárskej rodiny a vysokých úradníkov.

Ľudia s osobnou skúsenosťou potvrdzujú, že funguje fantasticky, najmä na problémy pohybového aparátu, svalov a kĺbov, ale aj na liečenie problémov spojených s energetickými dráhami ako aj na vyhladzovanie pleti alebo bolesti hlavy.

Seminár povedie priamo pani doktorka z Huludao (Čína) a preberať sa bude úplne všetko, čo je pre to potrebné. Energetické dráhy, body a samozrejme samotná technika liečenia.

Seminár je určený najmä ľuďom, ktorí sa zaujímajú o fungovanie ľudského tela a zdravie, no nekladie na účastníkov žiadne špeciálne požiadavky.

Pre účely semináru je samozrejme zabezpečený kvalifikovaný prekladateľ a semináru sa zúčastní aj zástupca Slovenskej vetvy tradičných lekárov tejto čínskej medicíny.

Cena seminára je 140 EUR za oba celé dni, čas začiatku semináru bude ešte upresnený.

Registrácia je nutná formou SMS na 0903 593 777, alebo  0918  645 230 alebo emailom na zatkova@lighthouseclub.sk, prípadne na terapie@lighthouseclub.sk.

NEVÁHAJTE KAPACITA JE OBMEDZENÁ.

Tešíme sa na vás,

Lighthouse club

VIDEOPOZVÁNKA

 

Leave your thought