Jesenno- zimné osvieženie z Lighthouseclubu

Pozdravujem Vás priatelia a hostia Lighthouseclubu,

svet okolo nás spomaľuje vo fyzickej rovine, zrýchľuje v mentálnej a virtuálnej rovine. Je to také moje vnímanie. Hľadá si akoby svoju rovnováhu. Veľa ľudí aj v mojom okolí si hľadá svoju osobnú rovnováhu. Opäť iba moje vnímanie. Možno dané mojím vekom🙈. Teraz možno aj vy žijete čas, kedy ste viac sami zo sebou a máte na seba čas. Čas na vytvorenie svojho útulného miestečka iba pre seba, prípadne pre blízkych vo vnútri a vonku.

Dovoľte mi prosím, touto cestou zazdieľať nové výrobky, ktoré som objednala od firmy Bewit a minulý týždeň dorazili do nášho klubu a sú v dispozícii pre vás. Výrobky tejto firmy používam takmer dva roky a som spokojná. Aromatické oleje a difúzery používame v našich priestoroch na prečistenie a prevoňanie miestností. Nosné oleje používame pri niektorých našich masážach tela. Ja osobne používam nosné oleje a esenciálne vody ako tvárovú kozmetiku. Cena je veľmi dostupná. Majiteľ firmy, pán Černota, drží latku kvality výrobkov veľmi vysoko. Vstupné suroviny sú z organickej a biologickej produkcie. Výrobky tejto firmy tak súzvučia aj s filozofiou klubu, mať čo najviac výrobkov organických, ekologických, biologických ako to len vieme. Podporovať tak nákupom a následne predajom výrobkov tých, ktorí nemyslia iba na zisk, ale spájajú svoju tvorivosť aj s ohľaduplnosťou k prírode a okoliu. Je to pre mňa vždy potešením stretávať ľudí, ktorí tvoria “enviromentálne”, s radosťou, a prináša im to aj potrebnú spätnú hodnotu.

Možno aj vy hľadáte niečo nové, alebo si želáte niečo vylepšiť, prípadne niečo zmeniť. Fotky s výrobkami, ktoré vidíte nižšie, si tak samozrejme môžete zakúpiť aj osobne v obchode nášho klubu.

Od firmy Dottera ma zaujali ich nové deodoranty. Od tejto firmy už takmer 6 rokov kupujem výrobky a ich deodoranty sú výborné. Okrem toho, že sú pre telo zdravé a organické, sú u mňa aj funkčné.

Tak do skorého videnia, alebo počutia.

Martina

 

 

 

Leave your thought