Farebná typológia a psychológia – workshop 15.4.2016

Milé dámy,

Lighthouse club  Vás pozýva na seminár s Janou Keketi, profesionálnou  konzultantkou  v oblasti imagu a štýlu,  na tému Farebná typológia a psychológia.

• Možno sa pýtate, prečo sú farby v našom živote také dôležité? Nie je to úplne jedno aké farby nosíme? Ak Vám je jedno ako vyzeráte, tak potom áno, ale ak Vám na Vašom vzhľade záleží, máte šancu sa dozvedieť akú silu majú správne použité farby. Farby oblečenia ovplyvňujú dojem, ktorý vytvárate, pretože každá farba vysiela iné signály. Môžete si vybrať, či chcete pôsobiť na svoje okolie milo, priateľsky, alebo autoritatívne, veselo alebo vážne, energicky či kľudne, pokojne…

To všetko sa dá, len sa naučte ich správne používať. Ak viete aké farby Vám pristanú, môžete ovplyvniť mienku iných o sebe a máte v rukách silnú zbraň. Prečo by ste nemohli vyzerať krajšie, zdravšie, štíhlejšie len so správnym použitím vhodných farieb presne pre Vás?

• Len podrobná farebná analýza Vám presne určí, aký ste farebný typ, v akých farbách budete žiariť aj bez nánosu make upu, kedy vynikne Vaše prirodzené ja. Vaše oči budú žiarivejšie, tvár bude pôsobiť mladšie a nedokonalosti na tvári menej viditeľné.

• Dostanete jedinečnú farebnú paletku do kabelky, ktorá bude pre Vás úplne efektnou a jednoduchou pomôckou pri nakupovaní. Ušetríte peniaze aj čas, keď budete vedieť čo Vám pristane, a vyhnete sa nákupným “omylom” .

Farebna typologiaPríklad toho, ako farba vlasov a oblečenia ovplyvňuje celkový dojem. Na prvej fotografii je Julia Roberts úplne mimo svojej farebnosti, a ani vlasy, ani šaty s ňou neladia, a nesvedčia jej. Naopak, v prirodzenej hnedej farbe, a teplej červenej na šatách vynikne jej pokožka a celá vyzerá oveľa krajšie.

Cena semináru  pre člena: 25 EUR

Cena semináru  pre hosťa: 28 EUR

V rámci tejto akcie si budete môcť priamo na mieste dokúpiť aj individuálne poradenstvo v hodnote 20 EUR.

Rezervácie poprosíme do 13.4. 2016  na tel. č. 0907 484 377, príp. mailom na vavruskova@lighthouseclub.sk.

FOTOGALÉRIA z minulej (veľmi pozitívne hodnotenej) akcie Typy postáv a správny výber strihu

 

Leave your thought