Energetické vzdelávanie – ochutnávkový workshop s Veronikou Zíškovou už dnes o 17.30 hod.

Milí priatelia,

pozývame vás na dvojhodinový ochutnávkový workshop Veroniky Zíškovej zameraný na energetické vzdelávanie.

Uskutoční sa v piatok 9.3. 2018, v čase od 17.30h do 19.30h.

Energetické vzdelávanie

je čím ďalej tým viac dôležitejšie. Ochrana proti energetickým upírom je tu pre Vás aj pre vaše deti.

Počas vzdelávacieho kurzu ZMYSELNÁ CESTA si krok za krokom osvojíte prácu s energiou, a tým odstránite neutíchajúcu únavu, otravný stres a nepríjemné bolesti.
Zmyselná cesta – trilógia obľúbených kurzov, vďaka ktorým nielen uveríte svojej vnútornej sile.
1. Ochranný plášť je 1. trojmesačný kurz. Je zameraný na objavenie pocitu, že aj Vy dokážete vnímať energiu a pracovať s ňou. A tým sa dokážete ochrániť od energetických parazitov, ktorí číhajú všade okolo nás. Cenné informácie vás posunú vpred v chápaní čakier, aury a ako energeticky pracuje telo, a čo s tým, keď ste vyhorený.

2. Sebavedomé Ja je 2. ucelený trojmesačný kurz, v ktorom sú účastníci zameraní na sebavedomie. Nie povrchne, ale akoby pod vodou, v hlbinách mora odstrihávajú putá strachu, hnevu a bolestí, ktoré ich držia spútaných v starých energiách. Čo to znamená? Keď sa ich zbavia, už sa nebudú točiť v rovnakom kolotoči, nájdu šťastie a lásku v sebe. Uľaví sa ich duši.

3. Sila energie je posledným trojmesačným kurzom. Tu si účastníci osvojujú praktiky ako je EFT – Energy Technology of Freedom, účinná liečivá metóda na uvoľnenie, pokoj a úsmev na tvári. Celá 3. časť je o pomoci sebe a svojim blízkym. Povenujeme sa automatickej kresbe – anjelská kresba, systematickému dýchaniu, navrátime sa spoločne do prítomnosti – do detstva.

Registrácia je nutná formou SMS na 0903 593 777, alebo 0918 645 230 alebo emailom na zatkova@lighthouseclub.sk, prípadne na terapie@lighthouseclub.sk.

Cena workshopu je 16 EUR pre členov klubu a 20 EUR pre nečlenov.

Tešíme sa na Vás,

Lighthouse club

Leave your thought