Detoxikácia organizmu v mesiaci JÚL – krvný obeh, krv

Milí priatelia,

prinášame niekoľko typov pre váš organizmus na mesiac júl. Júl je mesiacom, ktorý ovplyvňuje činnosť krvného obehu.

Ak máme krvný obeh oslabený, môže sa to prejaviť celkovým oslabením organizmu, svalovými kŕčmi, je tam tiež prepojenie na srdce a problémy s ním, oslabená imunita, slabé odvádzanie toxínov spôsobuje únavu, ak je dlhodobé, tak chronickú, zlepšuje výživu orgánov a teda celého tela.

Detoxikácia organizmu a posilnenie krvného obehu a teda aj našej imunity sú možno to, čo by mohlo pomôcť. Odporúčame:

-Kaligrafické zdravie – vnútorné cvičenia zamerané na cirkuláciu krvi – v čase medzi 19-21 hod
-dostatočný prísun tekutín
-reflexné masáže – stačia aj chodidiel
-dopĺňame horčík, soľ
-krv čistíme nápojmi – žihľavový čaj, zlatobyľ obyčajná, komonica lekárska, gaštanový kvet, srdcovník, alebo iné bylinné nápoje. Odporúčame aj AYURVÉDSKE bylinky, ktoré je možné zakúpiť aj Lighthouseclube( vcene od 11 do 17 eur). Odporúčame na júl:
Kalmegh – (Bhunimba / Andrographis Paniculata) – je vhodnou očistou krvi.
Manjistha – (Rubia Cordifolia) – Bylinka používaná pre očistu a detoxifikáciu krvi. Jej koreň sa v Ájurvedskej medicíne výborne osvedčil pri liečení kožných chorôb.
Neem – (Azadirachta Indica) – Ako prášok trpkej chuti je vhodný k detoxikácii krvi, keďže horká chuť napomáha pri odstraňovaní toxínov z tela. Znižuje prekyslenie organizmu.
-BEMER terapia – elektromagnetická podložka, ktorá zlepšuje mikrocirkuláciu. Tá tvorí až 74% srdcovo-cievneho obehu. Uvoľnením sten ciev a otvoria malé vlásočnice, rozširuje sa tak možnosť lepšie vyživiť a detoxikovať všetky prístupové cesty k orgánom nášho tela. Možnosť objednať sa na terapiu cez email: terapie@lighthouseclub.sk. Cena 20 minút je 6 EUR. Na účinky terapie je potrebné opakovať ju aspoň 21 krát v priebehu mesiaca.
-ak dávate prednosť olejom Doterra, odporúčame: Bazalku, Klinček, Kadidlo, Grapefruit, Limetka, Biela jedľa, Zendocrine, Novo prime. Naša Evička v prípade záujmu rada pripraví oleje, ktoré si po vlastnom aromatickom teste v klube vyberiete na základe vnútorného pocitu a nie textu o danom oleji:).

V prípade otázok sa môžete na mňa obrátiť.

S úctou

Martina

Leave your thought