BEMER fyzioterapia a ERI terapia – prednáška 3.8.2017 o 19.00 hod

Bemer terapia – lekárska fyzioterapia, ktorá prepisuje históriu prístupu k ľudskému telu.

Keď Prof. Dr.med. Rainer Klopp z Inštitútu mikrocirkulácie v Berlíne objavil fakty o mikrocirkulácii a jej význame pre ľudské telo, prinieslo mu to nomináciu na Nobelovu cenu ale aj poznanie, stimulovaním čoho je možné zlepšiť zdravie, regeneráciu a duševnú pohodu človeka.

Dokázal, že v ľudskom tele máme približne 120.000 km srdcovo-cievneho systému, v ktorom prúdi krv. Z tohto celého objemu „cestného systému“, po ktorom sa do každej bunky prepravuje energia a odváža sa odpad a toxíny, 74% predstavujú vlásočnice, tenké cievky, v ktorých pohyb zabezpečuje nie sila srdca, ale práve sťahom a následným uvoľnením stien týchto ciev (vazomotický pohyb) sa krvné loďky s nákladom presúvajú k bunke a od nej.

Práve pri mikrocirkulácii, čiže pri 70% nášho tela je rozhodujúci nervový systém a tiež látka NO  – oxid dusnatý multifunkčný fyziologický regulátor (Nobelova cena za medicínu za rok 1998 ). Tabletkami  síce  môžeme chemicky uvoľňovať steny ciev a tým mikrocirkulá iniciovať, ale je to závislosť zvonku.

Toto všetko sú fakty o našom tele. Nikde sa neučia a do praxe sa zavádzajú len prostredníctvom odvážnych lekárov neurochirurgov, reumatológov, neurológov, kožných lekárov, gastroenterológov. Tí  majú prvé klinické výsledky v praxi.

Pozývam vás na prednášku, kde vás obohatím faktami z oblasti Bemer terapie, ale zároveň budete môcť prežiť dýchaciu meditáciu, ktorou bez liekov a závislostí dokážete na zlepšení a zmene pracovať každý sám postupne každý deň, bez financií a pomoci iných ľudí. Iba vlastnou vôľou meniť seba a svoj stav k lepšiemu.

VIAC O BEMER TERAPII ČÍTAJTE TU

ERI terapia

ERI terapia alebo nová éra medicíny odštartovala oficiálne v auguste 2016. Najväčšia farmaceutická firma GlaxoSmithKline a firma Alphabet (materská firma Google)  založili firmu Galvani Bioelectronix. Cieľom firmy je liečba chorôb s využitím úpravy elektronických signálov v tele.

Bioelektronická  liečba však nie je to isté  ako biorezonancia! Okrem merania frekvencie jednotlivých substancií v tele ide totiž v diagnostike a kompenzácii omnoho hlbšie. Ide na úroveň merania napätia na membráne

Časopis CANCER v decembri 2016 publikoval dôležité zistenie: Naše bunky tela fungujú ako malé baterky s napätím na membráne. Ak elektrické napätie membrány klesne pod 30 V, bunka sa stáva rakovinovou, mení polarizáciu opačne. Bunková membrána  vytvára potenciál membrány .

Všetky tieto poznatky znejú až  fantasticky a neuveriteľne. Máte pocit, že to nemôže byť také jednoduché a určite treba dlhoročné štúdium aby človek vedel ako na to. Áno, štúdium treba, ak treba vedecky dokazovať pravdu. Ale tá platí len do momentu, kým sa neukáže nový a hlbší poznatok pod ňou. Nekonečný proces, však?

Pozývam vás na vedecko – fantastickú cestu poznania vášho tela, jeho diagnostiky pomocou lekárskeho zariadenia ERI od  firmy CME zo Švajčiarska.

Moja prednáška bude uchopiteľná a budete mat možnosť na vlastne oči uvidieť prácu zariadenia na dobrovoľníkovi. Moja skúsenosť bola silná, ale pomohla mi pochopiť o rozbiť psychosomatický link z obdobia prenatálu.

VIAC O ERI TERAPII ČÍTAJTE TU 

Prednáška  3.8. v čase 19.00 – 20.30 je zdarma, je však nutná registrácia na zatkova@lighthouseclub.sk alebo formou SMS na 0903 593 777.

Teším sa na vás 😉

Martina

Leave your thought