Aký bol klubový večer v Lighthouse clube?

Milé priateľky,

spoločné stretnutie počas klubového večera sa v piatok nieslo v duchu pokoja, bezpečia, otvorenosti, úprimnosti a súcitu.

Máte krásne srdiečka a ďakujem za to, že spolu so mnou v klube kráčame životom v danej chvíli. Tá chvíľa je krásna. Je jedno, ako to každá teraz momentálne máme. I tak sa to zmení. Ničoho sa nemôžeme držať stále. Schopnosť pustiť a vedieť prijať nové je kolobeh života. Ak sa tomu bránime, trpíme. Zo zdieľania bolo počuť, že ste dokázali veľa pustiť a tiež sa otvárate skúškam, ktoré vás môžu urobiť lepšími, ak opäť prežijete, pochopíte a pustíte. Veď všetko zlé je na niečo dobré a všetko dobré je na niečo zlé. 😉

Sonička s Erikou nám uvarili jedlo na podporu obličiek a močového mechúra, ktoré sú v období december a január oslabené najviac. Receptami tradičnej čínskej medicíny obohatili stôl doslova do štedrosti. Dezerty, slané pochúťky, predjedlá.. bolo toho veľa, ale všetko sa zjedlo.. 😀Recepty sme rozdali a kto nedostal, ozvite sa, pošleme.

Strava tvorí 20% nášho zdravia a opäť platí, že každý to má inak. Každý by si mal variť podľa toho, ako to má rád. Sonička s Erikou navarili tak, ako to majú rady ony a ja som veľmi vďačná za to, že vložili energiu do prípravy stravy, ktorú sme my mohli ochutnať a spoznať tak svet ich kuchyne. Mne osobne sa veľmi páčil a chutil mi. Ďakujem.

Rozlúčili sme sa piesňou a tancom NAMASTÉ🙏, prejavili si tak úctu a rešpekt . Bez toho totiž nemôže nastať spojenie medzi ľuďmi do celku, a bez spojenia nemôže byť zdravie a šťastie.

Ďakujem že ste.

S úctou a láskou.

Martina

P.S. Zabudla som robiť fotky, ale všetkých 35 ľudí, ktorí boli večer tam, si nesiem vo svojom srdci.

Leave your thought