fbpx

Blog Detail

ZMENA & NOVINKA v pobytoch!! Malváziu sme nahradili inou lokalitou Zrubami v Telgárte

Milí priatelia,

z organizačných dôvodov sme sa rozhodli pobyt v Malvázii nahradiť pobytom v Zruboch Telgárt. Termín zostáva rovnaký – 25. – 29.6. 2018

Čaká na vás nádherné miesto na rozhraní Nízkych Tatier, Muránskej Planiny a Slovenského raja a program obohatený o maľovanie mandál na hodváb!

Zruby Telgárt ponúkajú ubytovanie  v novopostavených drevených  zruboch situovaných na vrchu kopca s výhľadom na Kráľovu Hoľu a horehronské údolie.

Celková rozloha zrubu je 170 m2. Zariadenie zrubov poskytuje luxus a pohodlie umožňujúce maximálny relax. Zruby  sú dvojpodlažné a ponúkajú  ubytovanie v trojposteľových alebo štvorposteľových izbách.

Prízemie drevenice tvorí jeden celok, dominantou  ktorého je krb na spríjemnenie atmosféry ubytovaných a plne vybavená kuchynská linka so spotrebičmi. Na poschodí sa nachádzajú tri izby – 2x štvorlôžková a 1x trojlôžková.  Na chodbe je rozkladacia pohovka. V drevenici sú dve kúpeľne s toaletou a sprchovacím boxom.

Pri zrube je vonkajší krb s posedením pre potreby ubytovaných  hostí, s možnosťou grilovať alebo variť kotlíkový guláš.

Poďte spolu s klubom a Martinou Zaťkovou spoznať a vyskúšať krásu tohto miesta!

V rámci pobytu budete mať možnosť v srdci prírody upokojiť svoju myseľ na hodinách kaligrafickej jogy, vyčistiť si hlavu prechádzkami nedotknutou prírodou a potešiť vaše zmysly pri dobrom jedle či pití –  a to všetko vo výbornej spoločnosti! 🙂
Pobyt ponúkame v plnej penzii (celodenná ajurvédska strava s kuchárom Vladislavom z Lighthouse clubu)

 

Denný program zahŕňa: 

  • Ranné hodiny kaligrafického zdravia s Martinou Zaťkovou, ktorých súčasťou bude praktizovanie kaligrafickej jogy, kaligrafického Qi Kongu a vibračných cvičení. Cvičiť sa bude vonku na kopci s výhľadom na Kráľovu hoľu, v prípade nepriaznivého počasia vnútri.
  • Večerný chanting mantier a rozhovory v ženskom kruhu
  • Maľovanie vlastnej mandaly na hodváb s Elenkou Rutou.

Prostredníctvom farieb, štetcov a hlavne hodvábu si vytvoríte svoju vlastnú mandalu, jedinečnú a výnimočnú svojim prevedením i posolstvom, ktoré odovzdá….

Každý sám vlastnoručne vytvorí obraz, ktorý svojimi farbami a tvarmi odhalí možno i to čo sami o sebe nevieme či iba tušíme…..

Zastavíme sa v rýchlom svete a pobudneme v pokoji a harmónii pri farbách a hodvábe.

Urobíme si výklad každej novovzniknutej mandaly, porozprávame si o tom, čo evokuje v autorovi dielka čo v každom z nás…. VIAC O SVETE MARCHALLÉ  ČÍTAJTE TU

Pobyt je určený pre kohokoľvek, kto trpí vyhorením, migrénami, nespavosťou, chronickou únavou, vysokým krvným tlakom.

A keďže je 21. jún dňom letného slnovratu, dňom začiatku leta na severnej pologuli a oslavou slnka ako princípu ohňa a zdroja úrody a hojnosti,  aj my na Telgárte si urobíme oheň a spolu spevom a tancomrituálne privítame silu slnka. Príroda, na rozdiel od ľudí, nestratila svoj rytmus a my máme možnosť sa s ňou v tomto období  prostredníctvom ohňa nielen spojiť a osláviť tak príchod leta, ale aj očistiť od všetkého chorého, zbytočného a uvoľniť tak miesto zdravému , dobrému a všetkému potrebnému. Prineste si biele oblečenie ❤️

Viac fotografií, viac informácií o aktivitách zahrnutých v cene a o registrácii NÁJDETE TU

Tešíme sa na spoločne strávený čas,

Lighthouse club

Leave your thought