Ženské kruhy – Objav svoju pravú ženskú podstatu – piatok 2.2. o 18.00 hod.

Milá sestra,

srdečne ťa pozývam do uzavretej, liečivej a podpornej skupiny žien s tématikou: OBJAV SVOJU PRAVÚ ŽENSKÚ PODSTATU – JA AKO ŽENA BOHYŇA.

Ďalšie stretnutie sa uskutoční v piatok 2.2.  o 18.00 hod.

Ak máš pocit, že už stačilo uzavretosti, alebo že ti v živote niečo chýba, že chceš voľne tvoriť, milovať, spievať, tancovať a žiť, príď si zatancovať a odhaliť svoju podstatu, ktorá sa v tebe ukrýva. Hlavu nenos, nebudeš ju potrebovať 🙂  Hudba a ženská energia bude pracovať za nás.

Spoločne budeme najmä veľa tancovať, ale aj rozprávať sa, meditovať, relaxovať a uctievať svoje ženské telá.

Začneme oživením spojenia s telom, posilnením zemských koreňov a otvorením kontaktu so srdcom, ktoré vie odpovedať na naše otázky. Aby sme si uvedomili svoje otázky, počuli odpovede a s dôverou ich uviedli do bežného života, potrebujeme byť „v tele“ a „myslieť“ srdcom.

Pri tanci sa akoby zastaví čas a ty sa budeš len vznášať na vlnách svojho tela tak slobodne a uvoľnene, ako si sa predtým ešte nehýbala. Tým sa začne prehlbovať a vracať sa tvoja dávno zabudnutá intuícia.

Každá skupina potrebuje a otvára iné témy. Preto ich tu nebudem dopredu vypisovať a striktne sa ich držať, nechám sa unášať prúdom tvojich potrieb a túžob. Budem dôverovať procesu a ty zase svojmu volaniu aj bez toho, že by si vedela rozumom, čo bude nasledovať 🙂  V tom je čaro a liečivá sila 🙂

To, čo potrebujeme všetky, je neustále sa učiť vnímať svoje telo, svoje potreby a nechať sa viesť svojim srdcom a intuíciou, nie tým konformným dievčatkom, ktoré sa naučilo vyhovieť všetkým.

Nebudeme rozmýšľať ani sa nič rozumovo snažiť naučiť, dovolíme si jednoducho iba byť.

Ak to raz vyskúšaš, už nebudeš chcieť prestať!

Termíny stretnutí sú naplánované nasledovne:  12.1., 2.2., 2.3. a 30.3. (vždy piatky) v čase 18.00 – 21.00.

Registrácia je nutná formou SMS na 0903 593 777, alebo  0918  645 230 alebo emailom na zatkova@lighthouseclub.sk, prípadne na terapie@lighthouseclub.sk.

Leave your thought