Zaujímavá prednáška zameraná na homeopatiu tento piatok 13.4. o 18.00 hod!

Milí priatelia,

pozývame vás na prednášku Dagmar Ferencziovej zameranú na homeopatiu, ktorá sa uskutoční  už tento piatok 13.4. 2018 o 18.00 hod.

Ako zvládnuť bežné zdravotné problémy pomocou homeopatie?

Prednáška Vám dá obraz toho, s čím môže homeopatia pomôcť práve Vám. Aké situácie a zdravotné problémy pomáha riešiť. Do akej hĺbky môže ísť. Ako sa pomocou homeopatie môžete stať samostatnejšou a nezávislejšou osobou, ktorá sama môže vyriešiť bežné zdravotné problémy seba či svojich blízkych? Ako zmeniť kolotoč ochorení na kolotoč zdravia? A čo to zdravie vôbec znamená? A ako správne vyberať homeopatiká, aby pomohli?

Odpovede na tieto otázky budeme hľadať spoločne 13.4. o 18 hod. v klube Lighthouse.
Prednáška je pre členov klubu bezplatná, vstupné pre nečlenov je 7 EUR.

Registrácia je nutná formou SMS na 0918  645 230  alebo na 0903 593 777, alebo emailom na terapie@lighthouseclub.sk, prípadne na zatkova@lighthouseclub.sk.

Tešíme sa na vás,

Lighthouse club

 

Kto je Dagmar Ferencziová?

Homeopatka a lektorka homeopatie.
Ako mnohí iní homeopati som sa k homeopatii dostala cez osobnú skúsenosť.

Na homeopatii ma najviac zaujalo to, že okrem vyliečenia fyzických symptómov, som sa začala cítiť ľahšie aj na duši.
Absolvovala som 4-ročné štúdium na Slovenskej akadémii klasickej homeopatie v Bratislave. Pochopila som, že homeopatia dokáže priniesť vyliečenie vychádzajúce z nášho vnútra. Momentálne mám súkromnú prax a tiež organizujem kurzy homeopatie pre širokú verejnosť. Vo svojej práci sa tak snažím byť nielen sprostredkovateľom hlbokého liečenia, ale tiež sprostredkovateľom vedomostí, ktoré sa dajú použiť pri bežných zdravotných problémoch ako sú chrípky, kašle, zranenia, ženské problémy a podobne.

Mobil: 0918 469 200
E-mail: homeopatia@ferencziova.sk
www.ferencziova.sk

Leave your thought