Vianočný darček pre telo, myseľ i dušu.

Priatelia,

masáž je súčasťou života ľudí asi dlho. Niektorí ju zaradili ako súčasť životného štýlu, iní ako pilier pre posiľňovanie imunity a zdravia, ale môže byť prostriedkom k schudnutiu, či udržaniu vonkajšej krásy.

Veľmi rada by vás touto cestou pozvala obdarovať sa na akejkoľvek úrovni a dovoliť si prežiť krásny zážitok, ktorý masáž môže poskytnúť. Na našej stránke v sekcii Služby klubu a podsekcii Masáže nájdete široké portfólio, ktoré ponúkajú naši 4 maséri. Pravdou pre mňa je, že sa obvykle stratím v širokých opisoch procedúr a ich účinkoch.

Veľmi rada Vám preto ponúkam možnosť konzultácie pri výbere masáže. Veľmi rada osobne, či telefonicky, Vás  môžem viesť našou ponukou tak, aby vaša potreba a vybraná masáž dali priesečník. Niekedy človek vnútorne stagnuje a masáž zvonku pomôže rozhýbať energiu v nás. Niekedy naopak, pomôze masáž vnútorný pohyb spomaliť. Harmónia a rovnováha, alebo ako hovorí staré porekadlo “ zlatá stredná cesta” sú tým, čo vedie k tomu, čo východná kultúra nazýva dlhovekosť.

Masáž – Zážitok je súborom toho, aké je prostredie, aká hudba hrá, v akej energii je masér, aká je využívaná technika, aká je cena… a veľa ďaľších faktorov. Preto vyskúšať rovnakú masáž v inom prostredí, z iných rúk môže priniesť niečo nové.

Teším sa na všetkých, ktorí by radi obdarovali seba, či iných práve masážou a zážitkom, ktorý dokáže poskytnúť.

s úctou Martina

Ak by ste preferovali telefonický kontakt, nech sa páči: 0903593777.

letak masaze A5 lighthouse club

Leave your thought