Vianočné chvíle v Lighthouseclube od 26.11.2021.

Milí priatelia,

i keď epidemiologické opatrenia obmedzujú rozsah a hĺbku našich aktivít, klub pracuje a venuje sa tomu, čo opatrenia verejného zdravia umožňujú. Je to ako zo všetkým v živote. Nič nie je samozrejmé, nič sa neudeje, ak sa preto nerozhodneme a nezačneme aj konať. O to viac sa tešíme každému z vás a času, ktorý trávite v našom klube.

Pripravujeme preto to, čo je možné, vzhľadom na situáciu, ktorá nás presahuje a nie je iba o nás. Je to vďaka Vám, ktorý stále viac naše služby využívate a napriek obmedzeniam rastieme a dokážeme náklady lepšie pokrývať. Veľmi si vážime vašu dôveru a vôbec ju nevnímame ako samozrejmosť.

Vianoce sú krásne obdobie. Vzácne a jedinečné. S ich príchodom sme pripravili niekoľko noviniek a tak upevnili základ, na ktorom rastieme ako komunita.

1/ Členstvo – mnohí z vás využívajú kvôli cene wellness balíček, či permanentky na cvičenie. Prichádzame s ponukou členstva, kedy máte možnosť zľavy na naše služby a zachováte si slobodu si vybrať čas a nelimitovať sa dňom, kedy je wellness balíček, alebo kupovať celú permanentku.

Viac informácií tu: https://www.lighthouseclub.sk/rozvrhy-a-kalendare/clenstvo/

2/ Vianočný piatok – 10.12. je deň, kedy naša reštaurácia bude otvorená do 20,00 hod. Opatrenia dovolia okrem terasy využívať aj interiér, preto si v tomto predvianočnom období budete môcť vychutnať ” Vianočnú ponuku” našich kuchárov. Ukážku, ako pripraviť vianočný chod vegetariánskym štýlom. Doplnili sme ponuku aj výbornými ovocnými vínami zo Slovenska ale bude aj vianočné kakao, či grog.

3/ Vianočná poukážka – máte možnosť pri výbere darčeka zakúpiť pre seba či blízkych darček, ktorý môže byť použitý na kúpu aromatických, nosných olejov, prípravkov Käyni, či využitie služieb v oblasti masáží, sauny, kúpeľa, diagnostiky zdravia, cvičenia individuálneho, či skupinového. Môžete rovnako zakúpiť stravovanie v našej vegetariánsko-vegánskej reštaurácii. V našom klubovom boutique sme doplnili ponuku olejov, kozmetiky a vianočných balíčkov firmy Bewit a rovnako môžete vybrať darčeky aj z hodvábnej ponuky oblečenia Dance of Soul. Od hodvábnych šatiek, hodvábnych topov, či nohavíc, až po ponuku oblečenia z organickej biobavlny.

Sami volíte cenu a tiež predmet, alebo iba cenu a výber necháte na obdarovanom.

Tešíme sa na každého z Vás a prajeme spokojné predvianočné obdobie.

Tím Lighthouseclub-u

Leave your thought