fbpx

Kyani-Triangle-review

Začiatky Kyäni sa spájajú s rodinami, ktoré mali veľmi skromné začiatky. Tvrdou prácou a inováciami sa však dopracovali k obrovským úspechom. Rodina Hansenovcov zakúpila malú ropnú spoločnosť a dopracovala sa k tomu, že sa stala jednou z najväčších nezávislých podnikateľských značiek v Spojených Štátoch Amerických. Rodina Taylorovcov začala iba s jedným koňom a 3 akrami pôdy, a dnes je jednou z najväčších hospodárstiev so zemiakmi a spracovávateľom dobytka štátu Idaho. Dnes už na posilnenie a rozširovanie svojich spoločností používajú tie najmodernejšie technológie.

Zakladateľské rodiny sa zoznámili so silou dvoch pomerne neznámych potravín – aljašskej divej čučoriedky a divokého lososa Sockeye. Ohromili ich možnosti a wellness prednosti týchto živín. Založili spoločnosť Kyäni, aby poskytli wellness a finančnú príležitosť miliónom ľudí po celom svete. Dneškom Kyäni ponúka naďalej najúžasnejšie doplnky stravy v odvetví a možnosť ako Zákazníkom tak Distribútorom aby okúsili viac wellness, viac pohody a zažili viac.

Všetky výrobky Kyani si môžete kúpiť u nás v klube.

+421 917 178 999

recepcia@lighthouseclub.sk

sunset_1

Kyäni SUNSET®

Mäkká želatínová kapsula obsahujúca Omega-3 mastné kyseliny, vitamín A a D, výživový doplnok.
Ako ubúda denné svetlo, západný horizont prekypuje červenými farbami západu slnka naznačujúc čas na oddych a obnovenie. Kyäni SUNSET® obsahuje Omega-3 (EPA a DHA) získaný z oleja voľne žijúcich rýb.
Pozostáva z tukovo rozpustných živín a bolo vytvorené pre večerné užívanie, keď lipidové činnosti tela sú na maxime. Táto vlastnosť robí z Kyäni SUNSET® ideálny výživový doplnok pre vodorozpustné živiny ponúknuté Kyäni SUNRISE®.
VIAC INFORMÁCIÍ O Kyäni SUNSET®

Kyani_sunrise_1a

Kyäni SUNRISE®

Výživový doplnok založený na ovocných výťažkoch a vitamínoch
Počas tisíciek rokov zdokonalila príroda široké spektrum bohatofarebných a vitalizujúcich živín. Tieto vibrujúce a účinné živiny bohaté na pigmenty pomáhajú ochrániť rastliny a plody proti stresu a škodlivým podmienkam prostredia.
Divoko rastúca aljašská čučoriedka je aj naďalej hlavnou zložkou Sunrise. Tento pozoruhodný bobuľový plod sa v drsnej aljašskej divočine stal malou , ale úžasnou rastlinou. Kyäni SUNRISE® obsahuje odteraz ešte viac čučoriedok!
VIAC INFORMÁCIÍ O Kyäni SUNRISE®

Kyani_nitro_fx_nitro_extreme

Kyäni NITRO FX® a NITRO XTREME®

Tekutinový výživový doplnok so šťavou Morinda Citrifolia
Kyäni NITRO FX® je zmes šťavy z ovocia Noni, ktoré je už po generácie známe a oceňované pre jeho výhody. Tento malý strom pochádzajúci z čelade marenovité sa vyskytuje v tropických oblastiach Tichého oceána, od juhovýchodnej Ázie až k Austrálii. Rastlina kvitne zvyčajne vedľa mora a dáva plody po celý rok.
Tekutinový výživový doplnok s vitamínmi, minerálmi a šťavou z Morinda Citrifolia
Postavený na základoch Kyäni NITRO FX®, výživový doplnok NITRO XTREME® obsahuje Niacín (Vitamín B3), Chróm a Zinok. Môže ho užívať hocikto – môže to byť atlét, profesionálny podnikateľ, študent alebo zaneprázdnený rodič.
Kyäni NITRO FX® a NITRO XTREME® obsahujú osobitnú Kyäni zmes výťažkov zo šťavy ovocia Noni.

VIAC INFORMÁCIÍ O Kyäni NITRO FX® a NITRO XTREME®

Aký je rozdiel medzi Kyäni NITRO FX® a NITRO XTREME® ?

FIT20

###VÝKONNOSTNÝ PROTEÍN###

Niektorí z nás sa fyzickej aktivite venujú v telocvični, zatiaľ čo iní celý deň naháňajú deti alebo stoja na nohách. Ak na nás náš životný štýl kladie fyzické požiadavky, proteíny získavajú na dôležitosti. Bez ohľadu na to, či ste profesionálny športovec alebo nie, keď žijete aktívnym, pracovitým životným

Porcie na vrecúško: 14
Veľkosť porcie: 30g (1 naberačka)

FIT20 obsahuje mlieko, prirodzene sa vyskytujúce cukry (bez pridaných cukrov) a sladidlá. Produkt je VHODNÉ pre KETÓNOVÚ DIÉTU.

__Pokyny na používanie:__ Dôkladne premiešajte jednu porciu s 250-350 ml vody, alebo vmiešajte do svojho obľúbeného smoothie po tréningoch, pri raňajkách alebo hocikedy počas dňa, aby ste si zvýšili váš denný príjem proteínov. (Tento produkt by sa mal užívať popri aktívnom životnom štýle a vyrovnanej strave.)

Rada: Vanilková chuť FIT20 dokáže dokonale osviežiť váš nápoj alebo smoothie. Užívajte si ju ako doplnok k vašej strave, kedykoľvek budete chcieť.

*Bielkoviny prispievajú k rastu svalovej hmoty. *Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. *Horčík prispieva k udržaniu zdravých kostí.

__Zloženie:__Izolát srvátkového proteinu z trávy (mlieko), Kolagénové Peptidy kŕmené trávou, Prírodná Vanilková Aróma, MCT olejový prášok (Mlieko), Citran Horečnatý, Slnečnicový Lecitín, Sladidlo Steviol glykozid.

CORE 140+

14 porcií Core 140+

Koktejl Kyäni Core 140+, ktorý nahradzuje jedlo, kombinuje bielkoviny, vlákninu a základné vitamíny a minerály v jednom pohodlnom jedle. Obsahuje 21,6 gramov bielkovín kŕmených trávou na podporu štíhlych svalov, organickú zeleň na doplnenie vašej stravy a 2,5 gramu organických vláknin. To všetko iba s 243,6 kalóriami a iba 2,2 gramami cukru – to stačí na to, aby dodal telu potrebnú energiu bez použitia umelých sladidiel.
Kyäni Core 140+ má čokoládovú príchuť.

ODPORÚČANÉ POUŽITIE: Pridajte 1 plnú odmerku (60 g) prášku do 350 ml studenej vody alebo preferovaného mliečneho zdroja. Dôkladne pretrepte alebo rozmixujte.

Kyäni ON

7 vreciek Kyäni ON

Kyäni ON je inteligentný energetický shot,ktorý kombinuje silu prírodného guaranového kofeínu pre trvalú energiu s patentovanou zmesou ingrediencií určených na podporu koncentrácie, bdelosti a rovnováhy. S iba 2 gramami cukru a 21 kalóriami sa môžete cítiť dobre, keď si dáte tento inteligentný energetický shot, ktorý vám umožní začať deň, prekonať prekážky, alebo prekonať popoludňajšiu únavu.
Kyäni ON má malinovo-grepovú príchuť

ODPORÚČANÉ POUŽITIE: Dobre pretrepte. Vezmite si jedno plné vrecko (60 ml) pre maximálny úžitok. Užite maximálne 3 vrecká denne na základe hladiny kofeínu. Účinky sa budú líšiť od človeka k človeku, zvyčajne však trvajú asi 4 až 6 hodín. Podľa toho si teda naplánujte svoj spánkový plán.