fbpx

Difúzery, prenosné kabelkové taštičky, darčeky

Stačí pridať 3 – 5 kvapiek vybraných esenciálnych olejov do cca 300 ml vody a vaša miestnosť sa zrazu stane príjemne voňavou oázou. Studená vonná hmlovina pomôže znížiť pohyb poletujúcich prachových mikročastíc a posilní váš pocit čistoty okolitého priestoru.

Difuzér je vhodný do kozmetických salónov, spa a jóga centier, ale aj do spální, obývacích a detských izieb, na WC, do konferenčných miestností, kancelárií, hotelov, nemocníc alebo do akýchkoľvek iných súkromných či verejných priestorov. Vďaka prepojeniu terapeutickej funkčnosti a krásneho dizajnu ide o vítaný doplnok akéhokoľvek interiéru, ktorý môže slúžiť aj ako vhodný darček pre vašu rodinu či priateľov.

  • zmes vody a malého množstva esenciálnych olejov je rozptyľovaná do ovzdušia v podobe extrémne jemných mikročastíc, vďaka čomu zároveň zvlhčuje a ionizuje vzduch
  • malé rozmery, ľahké prenášanie a jednoduché čistenie
  • veľmi tichý chod, ktorý nenaruší vaše pokojné prostredie
  • dobrý prostriedok na čistenie vzduchu, vďaka ktorému odstránite prach a nežiadúci zápach
  • súčasťou je aj ľahké LED podsvietenie otvoru pre hmlovinu a pásika v prostriedku
  • nízka spotreba energie, nezávadnosť pre ľudské telo

Sortiment difúzerov je veľmi široký. V základnej ponuke tých cenovo najdostupnejších vám ponúkame:

AROMA DIFUZÉR FAVORIT 25 eur

Moderný ultrazvukový (ultrasonický) aroma difuzér s farebným LED podsvietením so siedmimi farbami, ktorý zároveň zvlhčuje a ionizuje vzduch. Môže tak pomôcť očistiť a zlepšit kvalitu ovzdušia, navodiť pocit kľudu a štastia, príjemnú atmosféru a eliminovať prípadný stres. Môže prispieť k posilneniu vašej imunity, k ochrane vašeho najbližšieho okolia pred škodlivými vplyvmi okolia. Dokáže eliminovat nepríjemný smog, či zápach. Aroma difuzéry umožňujú veľmi šetrný zpôsob používania esenciálných olejov, ktoré si tak ponechajú všetky svoje pozitivné účinky, aby podporily vaše telo, mysel i ducha. Pôsobenie závisí na druhu a kvalite použitých esenciálnych olejov.

Z tých dizajnovo zaujímavejších vyberáme:

ARÓMA FĽAŠTIČKA do AUTA (minidifúzer)  5 eur

USB MINI DIFÚZER  100 eur

HEAD ZLATÝ difúzer  50 eur

SMELL DARK WOOB difúzer  30 eur

SMELL PLUS DARK WOOD  35 eur

CARAFE 150 z bieleho dreva, ale v ponuke sú aj iné imitácie dreva.  35 eur