fbpx

Do nášho klubu sme vybrali značku olejov Bewit, ktorej filosofia bola najbližšie nášmu srdcu práve preto, že oleje robia s láskou a nadšením rovnako ako my všetko v našom Lighthouse Clube.

Zakladateľ spoločnosti Bewit, Jiří Černota, sa v oblasti starostlivosti o zdravie a zdravý životný štýl pohybuje už dve desaťročia. Popri cestovaní, filozofii a hlbokom hľadaní podstaty bytia ide o jednu z jeho vášní. 

Vo svojej doterajšej kariére získal skúsenosti ako majiteľ firmy klasického typu, líder a kouč network marketingu a tiež ako autor vzdelávacieho systému, ktorý prináša nový pohľad na oblasť osobných franšíz a zhŕňa princípy, ktoré sú aktuálne práve teraz.

V posledných rokoch však pociťoval čoraz naliehavejšiu potrebu založiť podnik, ktorý bude stáť na poctivých a pravdivých základoch a ponúkne šancu na pozitívnu zmenu veľkému množstvu ľudí. Zrodila sa tak myšlienka vlastnej osobnej franšízy, ktorá bude ponúkať vysoko kvalitné, 100% prírodné produkty. Racionálne argumenty spolu s intuíciou nakoniec rozhodli, že týmito produktami budú vonné oleje.