Slovenské jedlé rastliny a buriny 3.3.2016

SLOVENSKÉ JEDLÉ RASTLINY A BURINY

3.3.2016 o 18 hodine sa uskutoční v Lighthouse Clube prvá prednáška Editky Kráľovej na tému Slovenské jedlé rastliny a buriny.

Cena vstupného pre člena klubu: 6 EUR, Cena vstupného pre hosťa klubu: 7 EUR

Ak má naše telo dostatok živín z potravy, dokáže správne fungovať. Ak je správne vyživované naše telo, tak aj naša myseľ má všetky prostriedky na to, aby mohla fungovať bez komplikácií. Ak je vyživované naše telo aj myseľ, tak je spokojná aj naša duša. Ak pri jedení pociťujeme radosť a vieme, že potravina, ktorú konzumujeme je liekom pre naše telo a proces výroby sa zaobišiel bez utrpenia, naša duša tancuje. Podmienky pre výživu tela, mysle a duše spĺňajú divo rastúce rastliny. Každý z nás hľadá pre seba ten najvhodnejší spôsob stravovania. V dnešnej dobe to nie je nič jednoduché. Je veľa spôsobov a často si kladieme otázky či ten, či onen spôsob je ten správny, či z toho nepriberieme, či to má dostatok živín, či to nemá veľa tukov, či tam nie je veľa chémie, či to nie je príliš drahé atď. ?

Jedlé rastliny a buriny sú plné vitamínov, minerálov, enzýmov a mnohých iných zdraviu prospešných látok. A čo je dôležité, Matka Zem nám ich ponúka úplne zadarmo. Stačí len otvoriť oči a začať pozerať okolo seba.

Tešíme sa na Vás:)

S láskou Tinka

Leave your thought