PRIPRAVUJEME: 4-dňový pobyt v nádhernej prírode s jogou – horský ranč pri Novej Bani

Ahojte milí priatelia,

Lighthouse Club som otvorila v novembri roku 2015. Nie dlho a nie krátko. Život je zmena a pre mňa sa toho stalo veľa. Spiritualita a duchovno. Slová, ktorá som dva roky dozadu vnímala inak ako teraz. Vďaka vlastnému poznaniu a skúsenosti. Veľa kurzov, meditácií, stretnutí, púšťania a priznávania. Proces otvorenia sa bolí. Tá bolesť vychádza z EGA. Lebo to sa bojí stratiť a väzní nás. My trpíme a nemáme odvahu vykročiť do nepoznaného a radšej zotrvávame v tom, čo nám prináša utrpenie a bolesť. Teraz je pre mňa duchovno jedno slovo – PRAVDA. Žiť každú minútu svoju pravdu je úžasná meditácia a veľké tajomno jej objavovania. Žiť pravdu sa totiž bojíme, lebo si neveríme.

Pozývam vás na 4 dňový pobyt na horský ranč. Poďme prežiť štyri plné dni svojej pravdy. Nazvime to akokoľvek, podľa mňa výstižné je: POBYT PRAVDY. 

Budeme skupinka a bude veľa možností, čomu sa venovať. Každý sme iný a máme inú potrebu v daný moment. Inú pravdu, ktorá nám vo vnútri hovorí, čo chce. Pozývam vás oddýchnuť si, spojiť sa so sebou do jednoty a celku. Ako? Budeme žiť každý svoju pravdu. Svoju slobodu precítime do uvoľnenia, ako si to sami sebe dovolíme. Štyri dni vyskúšate, ako to máte, keď nie je nič, čo musíte, iba to, čo príde. Zistíte akí ste.

Tento pobyt nemá program. Vymyslela som ho ja, ale neorganizujem nič. Cvičiť budem, lebo to teší moje srdce, ale vy to budete rozhodovať každú minútu podľa seba a svojej pravdy. Poďme a dovoľte si byť slobodné a byť pravdou.

TERMÍN: 22.6. – 25.6.2017 (štvrtok – nedeľa).

Ranč je obklopený krásnou prírodou. Budeme mať 4 dni a 3 noci na to, aby sme sa venovali len tomu, čomu sa budeme chcieť venovať. Čas môžete tráviť prechádzkami v prírode, v blízkosti zvierat (kone, psy, mačky, vtáčiky…), ranným cvičením jogy so mnou, kúpaním sa v drevenej  kadi z fínskej borovice, vychutnávaním bio vína v štýlovej klenbovej pivničke, účasťou na zaujímavých workshopoch – Feng Suej či arteterapie – kreslením mandál.

Všetko bude na dobrovoľnej báze, rozhodnete sa každá sama. Každý si  zvolí svoje preferencie. Cieľom nie je robiť to, čo musíme, ale to, čo nám robí radosť. Vtedy sa spojíme sami so sebou a cítime sa šťastní a plní vitality.  Všetko bude pre každého tak, ako to sám chce a cíti vo vnútri.

Organizačné informácie:
Termín: 22.6. – 25.6.2017 (štvrtok – nedeľa), odchod  vo štvrtok 22.6.2017 o 8 hod z parkoviska pri Mc Donalde.
Doprava: autami. Cena dopravy 15 EUR / osobu (tam aj späť)
Vzdialenosť: cca 110 km (1 hod a 20 min)

Cena pobytu:
Povinná platba:
Ubytovanie na 3 noci: 58 eur / osobu. Platí sa pri registrácii, prevodom na účet – platí sa pri registrácii na účet IBAN: SK6211000000002940009151, VS 22062017, do poznámky poprosíme meno.
Strava: plná penzia (vegetariánska strava, varená z lokálne vyprodukovaných potravín), 19 EUR/deň/osobu. Celkom na 3 dni je to 57 EUR.  Platí sa na mieste v hotovosti.

Ostatné aktivity:
Dobrovoľná platba: je na vašom rozhodnutí, ale je potreba to nahlásiť  pri registrácii mailom na  zatkova@lighthouseclub.sk.
Workshop arteterapie – maľovanie mandál – 5 EUR / osobu
Workshop Feng suej – 5 EUR / osobu
Cvičenie jogy s Martinou – 5 EUR / osobu / cvičenie. Cvičenia budú vždy ráno. Podložky budú k dispozícii.
Pobyt je otvorený pre ženy i pre mužov.

V prípade záujmu je potrebná registrácia formou SMS na čísle 0903 593 777, alebo e-mailom na: zatkova@lighthouseclub.sk

 

Leave your thought