Lighthouse klub prekvapil svojimi službami. Je prvý svojho druhu v Trnave.

Novootvorený klub na Paulínskej ulici ponúka pod jednou strechou cvičenie, kurzy varenia, terapie a najmä zaujímavé workshopy zamerané na sebapoznanie. Členstvo prináša viacero výhod.

V zahraničí sú podobné kluby otvorenej mysle bežnou súčasťou väčších miest, kde je životné tempo rýchlejšie a tlak na človeka silnejší. V Trnave ide o novinku. „Človek sa už v určitom veku nepotrebuje učiť matematiku a dejepis, ale začať pracovať na osobnom rozvoji. Mali by sme sa vnútorne posunúť ďalej, ako keď sme boli dvadsaťroční, “ tvrdí jedna zo zakladateliek klubu Martina Zaťková. „Vedomá práca s vlastnou energiou umožňuje každému človekudosiahnuť harmóniu a vyrovnanosť,“ dopĺňa a v tomto duchu sú všetky kurzy Lighthouse klubu orientované.

Aktuálna ponuka Pilatesu, Bhakti jógy a Kaligrafického zdravia pomáha nenásilnou formou utlmiť negatívne dopady uponáhľanej doby ako sú migrény, poruchy spánku a rieši aj syndróm vyhorenia, ktorý sa dostavuje pri vysokom pracovnom tempe. Kaligrafická jóga má výborný vplyv aj na astmatické problémy, vysoký krvný tlak či zranenia pohybového aparátu.

K dosiahnutiu spokojnejšieho života v práci a vo vzťahu budú viesť zážitkové workshopy so skúsenými lektorkami Martinou Pobieckou a Michelle Mattieligh, ktoré naučia ako narábať s vlastnou sebahodnotou a jedinečnosťou. V ponuke klubu je zaradené aj atraktívne štúdium ajurvédy, alternatívnej medicíny, kurzy Srí Lanskej kuchyne, numerológie či spoznávania jedlých slovenských rastlín a burín. Lighthouse klub bude pravidelne organizovať aj semináre s psychologičkou Zitou Michlerovou k téme Psychika ženy a bývalá Miss SR Jana Keketiová poradí ženám, ako si budovať vonkajší imidž a krásu. Muži môžu rozvinúť svoju osobnosť a mužskú energiu na seminári Mužské kruhy s duchovným učiteľom Tribanghom.

Od januára roku 2016 otvorí Lighthouse klub pre klientov možnosť stať sa aj členmi klubu. „Za jednorazový poplatok 30 EUR získajú členovia cenovo zvýhodnené vstupy a prednostné právo zahlásiť sa na aktuálne kurzy, semináre či workshopy, ktoré budú kapacitne obmedzené,“ vysvetľuje druhá zo zakladateliek klubu Kamila Vavrušková. Podujatia bude možné sledovať cez praktický kalendár akcií priamo na webovej stránke www.lighthouseclub.sk.

Viac informácií o klube a jeho aktivitách je možné získať aj priamo na recepcii na Paulínskej ulici 20 v  budove Balakova alebo na telefónnom čísle 0905 345 888.

 

 

Leave your thought