Osobná skúsenosť s Kyäni Nitro Extreme™

Milí  priatelia,

dovoľte mi podeliť sa s vami o poznanie, ktoré umožní každému z vás ozdraviť fungovanie fyzického tela a dosiahnuť energetickú rovnováhu. Umožní zlepšiť zdravotný stav na viacerých úrovniach nášho bytia.

Kyäni Nitro Extreme™ je výrobok, ktorý je pre mňa priam zázrak:) Po vyhoretí a extrémne dlhodobom stresovom období som mala narušený nervový systém a cirkuláciu krvi, čo viedlo k zlému vyživovaniu buniek a vyčerpanosti. Veľa vecí na vedomej úrovni som pochopila a zmenila, rovnako som nastolila aj emocionálnu rovnováhu, ale telo je treba dostať späť aj na fyzickej úrovni.

Kyäni Nitro Extreme™ obsahuje šťavy z rastlinky Noni (Morinda citrifolia) a ďalšie zložky v organickej forme, ktoré účinok výrobku ešte podporujú. Výťažkami rastliny Noni sa podporuje v tele tvorba oxidu dusnatého. Telo si ho tvorí samé, ale vekom sa ho tvorí menej a pri športe jeho tvorba nestačí.
A prečo je ten oxid dusnatý taký dôležitý?
Je to plyn, vďaka ktorému prebieha komunikácia medzi bunkami. Ak prebieha správna a dostatočná komunikácia medzi bunkami, tak je zaručená:

•    správna regenerácia buniek po športe, či inej fyzickej námahe..
•    správny metabolizmus v kostiach a predchádza sa tak osteoporóze a ochoreniam spôsobenými nefunkčných metabolizmom v kostiach
•    lepšia cirkulácia krvi, čím je lepšia výživa buniek. Nedostatočná výživa totiž spôsobuje únavu, chronické stavy vyčerpania, nechuť do života, stratu radosti,…
•    krvný obeh pod kontrolou
•    normalizácia činnosti mozgu, srdca, žalúdka, obličiek, pečene, …
•    uvoľňovanie správnych hormónov a adrenalínu

Suplementom oxidu dusnatého je arginín. Arginín vzniká pri rozklade aminokyselín. Výrobok Kyäni Nitro Extreme™, ktorý je prírodný, stimuluje  tvorbu oxidu dusnatého v tele, pričom jeho zvýšenie je podporené aj prítomnosťou látok ako sú Co Q10, magnezium, zinok, chróm a niacín (vitamín B3).

Co Q10  – je životne dôležitý pre produkciu ATP, čo je vlastne naša energia buniek. Okrem toho je veľmi dobrý na posilnenie imunitného systému a zlepšenie dentálneho zdravia.

Magnezium – mení karbohydráty, tuky a proteíny na energiu. Dodáva svalom pocit relaxu a uvoľňuje nervový systém. Zabezpečuje zdravý systolický a diastolicky tlak, ako aj zdravý metabolizmus glukózy.

Zinok – je súčasťou mnohých enzýmov, vrátane tých, ktoré konvertujú L- arginín na oxid dusnatý. Hrá úlohu pri syntéze proteínov, pomáha znižovať hladinu cukru v krvi. Ozdravuje pokožku a posilňuje imunitný systém. Zlepšuje funkciu pohlavných orgánov, prostaty.

Chromium – pomáha dopraviť bunkám cukor a kontroluje hladinu cukru v krvi. Redukuje riziko inzulínovej rezistencie.

Niacín (vitamín B3) – pomáha pri transformácii karbohydrátov na energiu.

Tak málo stačí 🙂 Ak budete mat otázky, veľmi rada osobne zodpovie. Prípravky sama používam a mám teda osobnú skúsenosť.

S láskou
Martina

Leave your thought