Vianočné a novoročné prianie

Milí priatelia,

obdobie pred Vianocami sa vždy plní inou energiou ako ostatné dni v roku. 

Želáme si pokoj, šťastie, veselosť a tešíme sa na dni voľna a zastavenia sa. Dni, kedy sa upokojíme, počet aktivít sa zmenší a keď sa dostaneme do stavu, kedy viac cítime srdcom ako rozmýšľame hlavou. 

Veľmi nám všetkým želám, aby Vianoce boli v našom živote každý deň. Želám nám, aby sme sa dokázali zastaviť, upokojiť, tešiť a prežívať šťastie každý deň a nielen cez Vianoce. Potom už nebudú tieto dni tak iné, ale vnútorné prežívanie sa stane našou prirodzenou súčasťou, ako to má byť.

Konci sa kalendárny rok 2017. Začína sa kalendárny rok 2018. Fakty. Kolobeh života. Prirodzené. Viac slov ma teraz nenapadá 🙂

Schopnosť poďakovať za to, čo bolo, pustiť to a bez strachu sa otvoriť novému, nech to bude čokoľvek. To nám želám. Vtedy začneme žiť, budeme cítiť tlkot srdca, budeme cítiť bolesť, lásku, smútok, strach, hnev, láskavosť, harmóniu, súcit …. cítiť a nie nechať hlavu, aby predsudkami vopred odsúdila to, čo k nám prichádza. Želám nám schopnosť najskôr na vlastnej koži prežiť, čo nám život priniesol a až na základe vlastnej skúsenosti a múdrosti vedieť, či to je alebo nie je moja cesta života.

Čokoľvek čo nám do života prichádza má dôvod. Odmietaním sa staviame na druhú stranu a nie sme v strede, v harmónii.  Dovoľme všetkému aby to prišlo a my sme to mohli pochopiť a porozumieť prežitím. Vtedy sa začneme napĺňať väčším súcitom, pokojom a múdrosťou. To je skutočná rebélia. Želám nám byť rebelmi, ľuďmi žijúcimi slobodne, súcitne, pokojne a múdro najviac ako nám to pôjde.

Martina

Leave your thought