Naše deti sú bránou do sveta radosti (seminár) 19.3. 2016

Tešili ste sa na materstvo ? A teraz namiesto radosti sú to pre vás nahaňačky ? Túžite po tom, aby ste bola pokojná mama, ktorá trpezlivo vysvetľuje avšak ste unavená, vyčerpaná a podráždená ?

Rodia sa nám  úžasné deti plné záujmu o život, nekonečných talentov.  Rodia sa deti, ktoré túžia žiť skutočný život. Vybrali si nás, lebo sme tými najlepšími učiteľmi pre ich zámery.  Zákazy, systém odmien, tlaky aby dosahovali výsledky vytvára v nich obavy, bolesti a strach. Ani jedno z nich nevedie k šťastnému životu v budúcnosti.  Ako žiť so svojimi deťmi, aby nám bolo všetkým dobre. Spôsob ako sa narodili, aké boli bábätka či aké prekonali choroby v detstve nám poskytuje informácie o našich vlastných blokoch a bolestiach.  Čím viac porastieme my, tým jednoduchšie sa bude žiť našim deťom.

Ako ich vychovávať, aby sme si to užívali ? Čo nám vlastne naše deti hovoria?

Cena pre člena: 15 EUR
Cena pre nečlena: 18 EUR

Rezervácie telefonicky alebo formou SMS na čísle 090534588, 0903593777, alebo elektronicky na e-mailovej adrese: recepcia@lighthouseclub.sk, zatkova@lighthouseclub.sk

Leave your thought