fbpx

Event Detail

Valentínsky jogový workshop

Špeciálny valentínsky workshop

s Ajou Šarvajcovou

“Joga SRDCOM s láskou k SEBE – srdcová, srdečná, láskavá, láskyplná”

Láska je pochopenie, je uvedomenie si prekrásneho vzťahu energií. Problémom lásky nie je ako ju nájsť, ale ako si ju uvedomiť. Nejde ani tak o hľadanie, ale o objavovanie.

Jogová lekcia zameraná na otváranie hrudníka, uvoľňovanie oblasti medzi lopatkami, ramená, záklonové pozície, otváranie srdcovej štvrtej ANAHÁTA čakry, ktorá ovláda srdce, pľúca, brzlík.

 

S ňou spojené emócie láska, odpustenie, príjímanie samých seba, uvoľnovanie negatívnych emócií, hnev, strach, obavy, úzkosti, otváranie komunikácie samých so sebou.

To všetko môžeme precítiť a uvoľniť cvičením pozícií zameraných na oblasť stredu nášho tela, oblasť srdca.

SRDCE potrebuje pochopiť a trénovať rovnováhu – rovnováhu medzi telom a mysľou, vnútorným a vonkajším svetom. Otvorené srdce znamená lásku a prijatie, sebeprijatie. Otváraním srdcovej čakry rozširujeme horizont pre zdielanie energie lásky.

 

Náš piatkový workshop je vhodný pre všetkých milovníkov jogy, či už je začiatočník alebo pokročilý. Pre jednotlivca alebo pár, ktorý chce spolu stráviť čas venovaný láske a svojmu srdcu. Budeme prechádzať pozíciami zameranými na oblasť nášho stredu, pozrieme sa aj na záklony a povieme si ako predchádzať bolestiam chrbtice.

 

Cena 20,- EUR

Registrácia nutná na 0917 178 999 alebo emailom recepcia@lighthouseclub.sk

 

Event information
 Bulharská 37
 Eva Kyseláková
 +421917178999
 recepcia@lighthouseclub.sk

Leave your thought