fbpx

Event Detail

Tajomstvo komunikácie

Tajomstvá komunikácie

je interaktívna prednáška, na ktorej sa dozvieme, ako správne nielen rozprávať, ale komunikovať tak, aby sme boli pochopení. A ako dobre chápeme my tých ostatných?

Dobrá a efektívna komunikácia pomáha budovať férové vzťahy, dotvára našu osobnosť, pomáha nám byť úspešnými a asertívnymi, predchádza častým nedorozumeniam. Je to základ nášho kvalitného spolunažívania.

Čo vás na prednáške čaká?

Počas interaktívnej prednášky “Tajomstvá komunikácie”  si  povieme  o našich komunikačných štýloch, o našej rozdielnosti, a ako s týmito rozdielmi pracovať.  Možno  spoznáte trochu viac seba a svoje správanie a možno pochopíte aj iných, ktorí nie sú zlí ale sú jednoducho iní.


Lektor: Jana Pozdechová

Janka je HR mentor, lektor a kouč.

Vyštudovala Univerzitu J.A. Komenského v Prahe, odbor Andragogika a Riadenie ľudských zdrojov. Je certifikovaný kouč a koučuje podľa medzinárodných štandardov ICF (International Coach Federation). Absolvovala  medzinárodne certifikovaný výcvik koučingu ICF Approved program  ACSTH; kurz Systemického koučingu Bert Hellinger Institut Netherland.

Je certifikovaným facilitátorom osobnostnej psychodiagnostiky Lumina Learning, ktorá sa venuje práci s osobnosťou človeka a jeho rozvojom.

Poskytuje koučing, tréningy  zamerané na leadership, osobnostný rozvoj, komunikáciu, kariérne poradenstvo a  mentoring v oblasti riadenia ľudských zdrojov  a rozvojových aktivít.


Registrácia na prednášku nutná na recepcii klubu, tel. čísle +421 917 178 999 alebo emailom recepcia@lighthouseclub.sk.

Cena prednášky je 15€.

Event information
 Bulharská 37
 Eva Kyseláková
 +421917178999
 recepcia@lighthouseclub.sk

Leave your thought