fbpx

Event Detail

Soundhealing meditácia

Drahí priatelia, vzhľadom na súčasnú situáciu doma aj v zahraničí sme povinní zrušiť Sound healing naplánovaný na 13.03.2020.

Nový termín zabezpečíme hneď ako to bude možné a bezpečné. Sledujte naďalej našu stránku, aby ste sa dostali k čerstvým informáciám.


alebo Liečenie zvukom, Zvukoterapia, Muzikoterapia…

 

…môžete tomu hovoriť ako chcete, ale podstata zostáva rovnaká.

Pomocou špeciálnych zvukov a nástrojov z rôzných krajin sveta, ktoré sa u nás rozozvučia vďaka Pepe Danza a Ramivana,vieme zmeniť dizharmonické prostredie našich buniek na harmonické. Naše bunky sa vďaka vibrácií zvukov vedia transformovať, telo a myseľ sa ukľudní, zharmonizuje a prichádza pocit pokoja, po ktorom väčšina z nás tak veľmi túži.

Počas muzikoterapie si naše telo odpočine, relaxuje a stáva sa odolnejší voči okolitému stresovému prostrediu.

Naši majstri Soundhealingu…

Joseph Pepe Danza, neuveriteľne talentovaný multiinštrumentalista, zvukoterapeut, skladateľ, ktorý hral a tvoril s mnohými svetovými muzikantami, či už to bol Estas Tonne, Netanel Goldberg, Mitsch Kohn, študoval japonské, africké, brazílske pôvodné hudobné nástroje u mnohých majstrov.
Spolu s ním nás do liečivých vibrácií zvukov pozve Rami Shaafi, spevák alikvótnych a hrdelných spevov a multiinštrumentalista, ktorý žije na Slovensku.

Cena Soundhealing meditácie je 12€/2 hodiny

Registrácia do 11.3.2020 nutná na 0917 178 999 alebo emailom recepcia@lighthouseclub.sk

 

Event information
 Bulharská 37
 +421917178999
 recepcia@lighthouseclub.sk

Leave your thought