fbpx

Event Detail

Na cestách – Talk Show o kráčaní životom aj asfaltkou

Na cestách – Talk Show o kráčaní životom aj asfaltkou

Pozývame vás na besedu o kráčaní životom.

Čo to bude za večer?


Určite zaujímavý… Jaroslava Dušeka predstavovať netreba – svojim životom, umeleckým prejavom a názormi inšpiruje tisícky ľudí a niekoľkokrát už zavítal aj k nám do Lighthouse clubu.

Katarína Soleil je inšpirátorka, liečiteľka, spisovateľka. Najlepšie ju myslím vystihuje popis jej novej knihy NOMÁDKA Z HVIEZD – Príbeh o rozkvete Duše Človeka v žiarivom radostnom Tele na Zemi. Cesta, ktorá je otvorená pre každého, kto vníma volanie slobodnej nespútanej a žiarivej esencie Života.

Matej Rajkovič je obyčajný Slovák z dedinky Budmerice. Štúdium ho zaviedlo do Švajčiarska odkiaľ sa vybral cestovať po svete. Navštívil viac, ako 40 krajín a príde nám porozprávať nielen o zážitkoch z týchto ciest, ale o putovaní ako takom: Putovanie po vlastných je jedným z najkrajších spôsobov, ako spoznať Slovensko, ale aj sám seba. „Ak riešite v živote veľkú otázku, pridajte sa ku mne a vyberte sa na Svätojakubskú cestu. Ak nemáte odpoveď ani po 100 či 650 kilometroch chôdze, tak ju nebudete mať nikdy,“ tvrdí Matej.

Večerom nás prevedie Eva Jablonská, bývalá vicemiss, majiteľka modelingovej agentúry. Pridajte sa k týmto zaujímavým a jedinečným ľuďom a prežime spolu pútavý večer.

Podujatie moderuje Eva Jablonská. Hosťami podujatia sú Jaroslav Dušek, Katarína Soleil a Matej Rajkovič.

Lístky na podujatie v predaji na MaxiTicket.sk

Event information
 Bulharská 37
 Eva Kyseláková
 +421917178999
 recepcia@lighthouseclub.sk

Leave your thought