fbpx

Event Detail

Jogový workshop pre zdravé bedrá

Otváranie bedrových kĺbov a uvoľňovanie krížovej časti chrbtice

Bedrové kĺby sú dôležité pre mobilitu človeka a ich stuhnutosť a neohybnosť nám môže spôsobovať bolesti pri bežných činnostiach. Bolieť môže aj obyčajné vstávanie z postele, chôdza ale i chôdza po schodoch, beh, sedenie alebo akékoľvek menšie či väčšie zaťažovanie. Sedavý spôsob života spôsobuje, že naše bedrové kĺby zaťažujeme prevažne jednostranne a pri sedení sa nám svaly na prednej časti našich dolných končatín a v oblasti panvy skracujú. Dochádza tým k obmedzenému pohybu a preťažovaniu aj chrbtových svalov.

Čo nás na workshope čaká?

Na našom workshope si s Ajou Šarvajcovou ukážeme ako si jogovými cvikmi udržiavať naše bedrové kĺby ohybné, dostatočne prekrvené a pružné. Ukážeme si cviky ktorými si môžeme svaly dolných končatín pravidelne posilňovať ale i uvolňovať napätie v oblasti pavny, ktoré sa hromadí stuhnutosťou a nadmerným stresom. Zameriame pozornosť aj na oblasť krížovú, ktorú našim životným štýlom príliš preťažujeme.

Lektor: Aja Šarvajcová 

Certifikovaná lektorka hormonálnej jogovej terapie pre ženy podľa Dinah Rodrigues, lektorka ashtanga jogy, jogy II. triedy (joga očami fyzioterapeuta), členka tímu lektorov Centra hormonálnej jogovej terapie Praha

Cena 20,- EUR

Registrácia sa považuje za potvrdenú po uhradení zálohy vo výške 50% sumy workshopu (10€) na účet SK0611000000002947063126. V prípade, že by ste sa nemohli zúčasniť a odhlásite sa do 24 hod. pred začiatkom kurzu, bude vám záloha vrátená. Pri platbe vás do poznámky prosíme uviesť svoje meno a názov kurzu.

Registrácia nutná na 0917 178 999 alebo emailom recepcia@lighthouseclub.sk 

Event information
 Bulharská 37
 Eva Kyseláková
 +421917178999
 recepcia@lighthuseclub.sk

Leave your thought