fbpx

Event Detail

Jaroslav Dušek “Hovory o živote”

PRE VELKÝ ÚSPECH SME PRIDALI ĎALŠÍ TERMÍN

17.1.2019 15:30

Improvizátor, herec, režisér, moderátor, libretista, scenárista, no predovšetkým láskavá a inšpiratívna osobnosť Jaroslav Dušek sa s nami príde porozprávať do Lighthouse clubu v Trnave už 17. januára 2020.

Ak sa radi zamýšľate nad tým, ako to v živote funguje, ste všímavý a trochu aj zvedavý tvor oTVORený zdieľať myšlienky duše prebývajúcej v nie(len) Vašom tele, nenechajte si ujsť stretnutie s najznámejším inšpirátorom v súčasnom československom časopriestore.

Nejde “len” o Štyri dohody od Ruiza, hoci ich posolstvo sa prelína so všetkým, čo zažívame. Duše K sa venuje témam, s ktorými sa každý z nás stretáva v každodennom živote bez ohľadu na vek, pohlavie, sociálnu či rodinnú situáciu.

Započúvajte sa do diskusie, ktorá nielen kladie otázky, ale prichádza aj s odpoveďami či možnými riešeniami, ktoré môžete zohľadniť vo svojom živote. Lebo s poznaním prichádza pochopenie a s pochopením prichádza prijatie seba aj okolia, teda celého života.

Večerom Vás bude hudobne sprevádzať aj talentovaný inštrumentalista, spevák a skladateľ Martin “Maok” Tesák, človek, ktorý sa do hudby vkladá celým svojim bytím s ľahkosťou motýľa a intenzitou blesku.

Využite možnosť zúčastniť sa moderovaného stretnutia pod heslom Rozhovory o živote, ktoré budú spolumoderovať výtvarníčka a inšpirátorka Katarína Soleil a zakladateľka Lighthouse clubu Martina Zaťková, ktorá vás s láskou privíta v nových priestoroch Lighthouse clubu.

Lístky na podujatie v predaji na MaxiTicket.sk

 

 

Event information
 Bulharská 37
 +421917 178 999
 recepcia@lighthouseclub.sk

There are 3 comments on this post

 1. Elena Herková
  9 hodín ago

  Dobry den, ak by sa vam nahodou uvolnili nejake listky na piatok, na 19.00, prosim o info. Vdaka, Elena

  Reply
 2. Denis Vokal
  4 hodiny ago

  Dobry den.
  Prosim vedeli by ste nam preverit, ci by nebola este jedna vstupenka navyse na toto podujatie, ktoru mate urcite niekde odlozenu? 🙂
  Moja svokra ma obrovsky sen vidiet podujatie p.Duseka, a vsak nakolko sa neskoro o podujati dozvedela, uz boli vypredane listky.
  Vedeli by ste mi so solnenim tohoto maleho sna prosim pomoct? Na cene sa urcite dohodneme.

  Dakujem a prajem prijemne Vianocne sviatky.

  Reply
  1. Eva Kyselakova
   13 minút ago

   Dobrý den, Denis,

   velice rádi Vám pomůžeme splnit takový sen. Napište mi sem, prosím, Vaše tel.číslo a já se Vám po svátcích ozvu a domluvíme se na předání. Můžete s tou vstupenkou počítat…Přejeme Vám ještě krásné svátky.

   Reply

Leave your thought