fbpx

Event Detail

Jaroslav Dušek “Hovory o živote”

PRE VELKÝ ÚSPECH SME PRIDALI ĎALŠÍ TERMÍN

17.1.2019 15:30

Improvizátor, herec, režisér, moderátor, libretista, scenárista, no predovšetkým láskavá a inšpiratívna osobnosť Jaroslav Dušek sa s nami príde porozprávať do Lighthouse clubu v Trnave už 17. januára 2020.

Ak sa radi zamýšľate nad tým, ako to v živote funguje, ste všímavý a trochu aj zvedavý tvor oTVORený zdieľať myšlienky duše prebývajúcej v nie(len) Vašom tele, nenechajte si ujsť stretnutie s najznámejším inšpirátorom v súčasnom československom časopriestore.

Nejde “len” o Štyri dohody od Ruiza, hoci ich posolstvo sa prelína so všetkým, čo zažívame. Duše K sa venuje témam, s ktorými sa každý z nás stretáva v každodennom živote bez ohľadu na vek, pohlavie, sociálnu či rodinnú situáciu.

Započúvajte sa do diskusie, ktorá nielen kladie otázky, ale prichádza aj s odpoveďami či možnými riešeniami, ktoré môžete zohľadniť vo svojom živote. Lebo s poznaním prichádza pochopenie a s pochopením prichádza prijatie seba aj okolia, teda celého života.

Večerom Vás bude hudobne sprevádzať aj talentovaný inštrumentalista, spevák a skladateľ Martin “Maok” Tesák, človek, ktorý sa do hudby vkladá celým svojim bytím s ľahkosťou motýľa a intenzitou blesku.

Využite možnosť zúčastniť sa moderovaného stretnutia pod heslom Rozhovory o živote, ktoré budú spolumoderovať výtvarníčka a inšpirátorka Katarína Soleil a zakladateľka Lighthouse clubu Martina Zaťková, ktorá vás s láskou privíta v nových priestoroch Lighthouse clubu.

Lístky na podujatie v predaji na MaxiTicket.sk

 

 

Event information
 Bulharská 37
 +421917 178 999
 recepcia@lighthouseclub.sk

There are 3 comments on this post

 1. Elena Herková
  1 hodinu ago

  Dobry den, ak by sa vam nahodou uvolnili nejake listky na piatok, na 19.00, prosim o info. Vdaka, Elena

  Reply
 2. Denis Vokal
  11 hodín ago

  Dobry den.
  Prosim vedeli by ste nam preverit, ci by nebola este jedna vstupenka navyse na toto podujatie, ktoru mate urcite niekde odlozenu? 🙂
  Moja svokra ma obrovsky sen vidiet podujatie p.Duseka, a vsak nakolko sa neskoro o podujati dozvedela, uz boli vypredane listky.
  Vedeli by ste mi so solnenim tohoto maleho sna prosim pomoct? Na cene sa urcite dohodneme.

  Dakujem a prajem prijemne Vianocne sviatky.

  Reply
  1. Eva Kyselakova
   7 hodín ago

   Dobrý den, Denis,

   velice rádi Vám pomůžeme splnit takový sen. Napište mi sem, prosím, Vaše tel.číslo a já se Vám po svátcích ozvu a domluvíme se na předání. Můžete s tou vstupenkou počítat…Přejeme Vám ještě krásné svátky.

   Reply

Leave your thought