fbpx

Event Detail

Akrobacia na šáloch – workshop 26.9.2020

Akrobacia na šáloch

Príďte si vyskúšať umenie akrobacie od úplných zakládov. Akrobacia je krásny šport a umenie zároveň, ktorý je v posledných rokoch na vzostupe i na Slovensku. Žiadna športová minulosť ani flexibilita nie sú potrebné – stačí chuť vyskúšať niečo nové 🙂

Čo na vás na workshope čaká?

Na hodine si ukážeme základy akrobacie na šáloch, kde sa behom hodiny naučíme niektoré zo základných prvkov. Zároveň budete mať možnosť si bezplatne vyskúšať, či je akrobacia pre vás to pravé a budete v nej chcieť pokračovať aj do budúcna.

Hodiny sú vhodné pre každého, kto má chuť vyskúšať si úplne nový druh cvičenia.


Inštruktor: Klaudia Danišová

“Športu sa venujem od útleho detstva. Ako 4-ročná som začala so športovou gymnastikou v Trnave,ktorej som sa venovala do svojich osemnástich rokov. K mojim najväčším úspechom patrí 8-násobné obhájenie si titulu Majsterky Slovenska, či viacero účastí na medzinárodných pretekoch.

Po krátkej pauze v športe som si našla aleternatívu gymnastiky v akrobacii, ktorej sa venujem od roku 2013,kedy začalo moje pôsobenie v akrobatickej skupine Vertigo, v ktorej pôsobím dodnes. Počas mojej pôsobnosti som s Vertigom absolvovala už viac ako 400 vystúpení nielen v rámci EÚ ale i vo svete, vrátane viacerých významných komerčných projektov, ako Česko-Slovensko má talent, Chartshow, Miss Slovensko či Srdce pre deti. Mojou doménou je výšková akrobacia, a to nielen v sólových číslach, ale i v duových.”


Workshop bude prebiehať od 10:00 – 18:00

Každý blok bude trvať 60 min. Vyberte si čas, kedy by ste chceli prísť a ten nahláste pri registrácii.

Prvý blok 10:00-11:00

Druhý blok 13:00-14:00

Tretí blok 16:00-17:00


Registrácia nutná na recepcii klubu, na tel. čísle +421 917 178 999 alebo emailom recepcia@lighthouseclub.sk.

Cena za 1 hod./12 €

 

Event information
 Bulharská 37
 Eva Kyseláková
 +421917178999
 recepcia@lighthouseclub.sk

Leave your thought