fbpx

Detail podujatia

Ako objaviť svoju Vášeň – osobné poslanie?

Workshop s ukážkou psychofonetickej práce

Milí priatelia,

v živote každého z nás príde čas, keď si začneme klásť zásadné otázky.

Viem prečo som tu?  Čo je moje poslanie?  Napĺňam svoje poslanie?

Cesta žitia svojho poslania je zriedkakedy priamočiara a jednoduchá. Niekto svoje poslanie objaví, keď má dvadsať rokov, niekto v tridsiatke a niekedy je to otázka zmeny smerovania a kariéry v zrelom veku. Vo väčšine z nás horí túžba zmysluplne sa realizovať, tvoriť a prinášať druhým niečo, čo nás presahuje. Nie vždy sa pre to cítime plne vybavení, nie vždy k tomu máme potrebnú podporu. Ale vieme, že len chodiť do práce a zarábať na jedlo, to predsa nemôže byť všetko.

Objaviť a napĺňať svoje poslanie priamo súvisí s našou spokojnosťou so životom. Chceme, aby náš život mal zmysel. Ak má, sme spokojní.

Môžeme hľadať odpovede niekde mimo nás alebo sa môžeme pozrieť do svojho vnútra.
Psychofonetika je metóda na to, aby človek vedel nájsť odpovede a riešenia sám na základe vlastnej intuície a inšpirácie. Je to nástroj, ktorý umožňuje prevziať zodpovednosť za svoj život.

Workshop vedie –YEHUDA TAGAR

Zakladateľ Psychofonetiky, kouč, psychoterapeut a učiteľ pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrajinskými koreňmi. Vedie Školu empatie v Bernolákove. Ako divadelný režisér objavil, že v geste a hláskach sa skrýva terapeutický potenciál. Vyvinul vlastnú terapeutickú metódu psychofonetiku, vystavanú na základoch psychosofie, práce s gestom, hláskami a metodickou empatiou. Jeho prístup je jedinečný, umožňuje klientovi rozpoznať nové zdroje, uvidieť, čo je nevidené a postarať sa o tú časť seba, ktorá potrebuje liečenie. Pôsobil v Austrálii, Juhoafrickej republike a v Anglicku a už niekoľko rokov vedie kurzy osobného rozvoja a terapeutického poradenstva na Slovensku.

Utorok 28.1.2020, 18:00-21:00

Cena workshopu je 20€/osoba

Registrácia možná na tel. čísle 0917 178 999 alebo emailom na: recepcia@lighthouseclub.sk

Event information
 Bulharská 37, Trnava
 +421917178999
 recepcia@lighthouseclub.sk

Zanechajte nám svoje myšlienky