Ešte nemáte darček na Valentína pre svojich blízkych?

Milí priatelia,

ak stále váhate nad tým, čím obdarujete vašich blízkych na Valentína, máme pre vás tip.

Kľúčenka doTERRA  je originálna drobnosť, ktorá je nielen pekná, ale aj užitočná.

Skrýva v sebe osem fľaštičiek s olejmi (po 2,5ml), ktorými si vaši blízki dokážu pomôcť pri rôznych zdravotných ťažkostiach.

Na základe našich skúsenosti odporúčame nasledujúcu kombináciu:

 

  • Citrón – všestranné zlato. Je jedným z najpredávanejších olejov od  dōTERRA, má mnoho výhod a spôsobov použitia. Pri vnútornom použití citrón čistí, pomáha pri trávení, odkysľuje, podporuje zdravé dýchanie. Tento esenciálny olej je tiež povzbudzujúci a energizujúci a pomáha zlepšovať náladu. Citrónový esenciálny olej  je účinný čistič na fyzickej, emočnej a duchovnej úrovni. (2,53 EUR)
  • Levanduľa – hormonálny olej. Dokáže vyriešiť veľa ťažkostí – bolesťami hlavy začínajúc a kožnými ochoreniami končiac. Má analgetické, protikŕčové, protizápalové, antiseptické a protiplesňové účinky. Pomáha pri modrinách, kvasinkách, oparoch, kolike, depresii, bolesti ucha, mdlobách, sennej nádche, bolesti hlavy, vysokom tlaku, žihľavke, hystérii, uštipnutí hmyzom, úpale, spálení od slnka, napätí, tuberkulóze, zvracaní apod. (5,13 EUR)
  • Peppermint – pozdvihne nás, ak sme fyzicky na dne. Olej má analgetické, antibakteriálne, protiplesňové, protizápalové a protikŕčové vlastnosti. Je to jeden z najstarších a najviac používaných olejov už od starých čias používaných na zlepšenie trávenia.  Tento olej však veľmi účinne pomáha aj na všetky dýchacie ťažkosti, únavu, bolesti hlavy, bolesti zubov a pod. Psychologicky  peppermintový olej schladzuje emócie a rozptyľuje hnev, hystériu a nervozitu. Energizuje a uľavuje od mentálnej únavy, zvyšuje radosť, povzbudzuje sebadôveru a posilňuje pamäť. (4,66 EUR)
  • On Guard – OCHRANCA na emocionálnej a fyzickej úrovni. Podporuje imunitný systém, funguje ako štít pred baktériami, plesňami a vírusmi. Pomáha ľudí  chrániť sa pred energetickými parazitmi, dominujúcimi osobnosťami a inými negatívnymi vplyvmi. Významne pomáha ľuďom v tom, ako sa naučiť zastať sa sám seba a žiť v integrite so sebou samým.  (8 EUR)
  • Kadidlo – vzácny olej, ktorý po použití iného oleja ešte zvyšuje jeho účinok. Olej pravdy. Dá von všetko, čo nás otravuje. Funguje ako antidepresívum. Má cytofylatické účinky (stimuluje regeneráciu buniek). Kadidlový olej je najprínosnejší esenciálny olej na spomalenie a prehĺbenie dýchania, pomáha zvládať strach, nervové napätie a stres. Vonia doslova božsky, používa sa v masážnych a kúpeľných olejoch. Pomáha pri respiračných problémoch a je užitočné pri nádchach, bronchitíde, kašli a bolení hrdla. (16 EUR)
  • Deep Blue – zmes proti bolesti. Spolupráca účinných látok z piatich najsilnejších analgetických a protizápalových rastlín poskytuje skutočne úžasnú úľavu od zápalovej bolesti a nepohodlia.  A na rozdiel od analgetík z lekárne, ktoré sú v súčasnosti na trhu, je táto zmes absolútne bezpečná. (24 EUR)
  • Rozmarín – pomáha s trávením, stimuluje energiu. Zlepšuje pamäť a koncentráciu – ak sa potrebujete naučiť na skúšku alebo dokončiť veľký projekt. Takisto prispieva k zlepšeniu fungovania vnútorných orgánov. Rozmarínový esenciálny olej môže pomôcť proti bronchitíde, nádche, vypadávaniu vlasov, prekysleniu žalúdka, respiračným infekciám, sinusitíde atď. Ak bojujete so všami, spoľahnite sa na rozmarín v kombinácii s oreganom a čajovníkom. (3,33 EUR)
  • Oregano – najsilnejšie prírodné antiseptikum. Kvôli silným antibakteriálnym, antiseptickým a antivírusovým účinkom, je často používané na kvasinkové a plesňové infekcie. Pôsobí protizápalovo, potláča bolesť skoro takou silou ako morfium a lieky proti bolesti. Oreganový esenciálny olej je tiež vynikajúci stimulátor lymfatického systému. Už Hippokrates, otec medicíny, používal oregano ako čistiaci prostriedok na podporu dýchania a zažívania. S vysokou antioxidačnou aktivitou ma oreganový olej anti-mikróbne účinky, ktoré pomáhajú bojovať proti, nachladnutiu, kašľu, zlepšuje tráviace ťažkosti a podporuje imunitný a dýchací systém. (6 EUR)

Cena kľúčenky aj s horeuvedenými ôsmymi  olejmi je 69,70 EUR.

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte buď mailom na zatkova@lighthouseclub.sk alebo terapie@lighthouseclub.sk alebo telefonicky na 0903 593 777 alebo 0918645230.

Leave your thought